Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az ilyen? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az ilyen? Ha igen, akkor történt veled ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Lehetséges az hogy valaki/valakik úgy szétba***ák a lányt, hogy pár nappal/héttel utánna is érzi? Esetleg orvosi ellátásra szorul?

Ha igen és veled is történt ilyen, írd le mi volt utánna és milyen érzés volt amikor szétba*ztak.

Egyébként mikor, hány évesen, hányan dugtak meg a legjobban, leg durvábban?


2013. dec. 17. 20:33
 1/4 anonim válasza:
50%
volt ilyen, bebasztam egy buliba, és 4 en, 2 análissan, 2 pedig a pun..mat, pár hétig fájt, de utána jobb lett
2013. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Észak afrikában nyaraltunk 3 éve. A 4.napon elmentem nézelődni a közeli piacra egyedül.

Az egyik kis sikátorban 3 alfa Bantúniai származású vér néger elkapott és bevittek egy sátorba.....

Úgy szét b##tak h rojtosabb lett ott lent mint egy kínai pulóver, azóta mankóval járok és nem merem megfogni a kapaszkodót a buszon mert emlékeztet rá......

30/F

2013. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Ez kur*a nagy! XD
2013. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
de am komolyra fordítva a szót, azt kajakra szénné kuffantotátok a lukát, ha ilyen baj van, de én péniszrátétellel tudok segíteni, meg nagyon jó, ha reggel este bekenik ondóval
2013. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!