Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S segítség zaklatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S segítség zaklatnak?

Figyelt kérdés
Lényeg van egy srác régen jóba voltam vele chaten ismertem meg kislány voltam még 15 éves és nem vagyok ribi hozzáteszem de érdekelt a dolog kamoztunk stb ö felvette és megkeresett nyáron hogy ha nem fekszek le vele elterjeszti neten a videom!!?megtettem mivel mélyen vallásos családba élek és ha kiderül volna nekem annyi! megigérte soha többet nem keres ezután most viszont pénteken ha nem találkozok vele és nem csinálom azt amit mond akkor megint ezzel fenyeget mit tegyek ???????????
2013. dec. 18. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szögezzük le: mindenképpen bajban vagy. S nem tudod megoldani egyedül. Kérj személyesen segítséget. Ha otthon nem tudsz, akkor az iskolarendőrének segítségét kérd. Van nálatok is ilyen biztos vagyok benne. Ha pedig már nagykorú vagy s nem iskolába jársz, akkor két lehetőséged van:

Odamégy lecumizod s megteszed minden hónapba ahányszor jön. VAGY: besétálsz a rendőrörsre, s segítséget kérsz. Ők meg ott lesznek veled a találkán.

2013. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Fenét ,ne foglalkozz vele,mit tud csinálni?
2013. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés, amit a családod tegyen. Ha sikerül bizonyítani, ami történt, megáll ellene a "kényszerítés" vádja (ennek utánanézhet a családod), és 2-4 évig kap majd letöltendőt, ha nem volt még büntetve.
2013. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a baj h látszik az arcom is a videon családot semmiképp nem akarom belevonni de viszont pontot akarok tenni az ügy végére mert nem akarom megtenni és aztmondta ha nem egyedül jövök akkor felteszi a videót a netre aztmondta hogy 8 kor lesz a tali pénteken és beálit valamit a gépén és ha nem ér haza 9 re automatikussan feltölti !tudom h ujra és ujra ezt kéri amugy 19 éves vagyok
2013. dec. 18. 14:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Elküldtem a kérdés linkjét az ORFK-nak. Ha megkerestek, írd le nekik a személyes adataid, és segítenek rajtad. Kis szerencsével tényleg sikerül majd leültetni ezt a hülyegyereket.
2013. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kit érdekel? tegye fel a netre, minden csoda 3 napig tart


ha meg nagyon parázol, és szüleidnek se akarsz szólni, szólj egy két kigyúrt haverodnak, és majd lerendezik az ügyet

2013. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem is igazán tudom ki ez a srác :S kamufészel irogat :S
2013. dec. 18. 14:07
 8/18 A kérdező kommentje:
van egy barátnöm aki tudja a dolgot neki mertem elmesélni egyedül neki a nagybáttya rendőr feltételessen elmesélte neki persze név nélkül de aztmondta amig nem jelentem fel addig nem tudnak tenni semmit :S én meg namakarok családi dolgot ebböl tulságossan illetve nagyon nagyon vallásossak vagyunk!! nem tudom mit tegyek :S arra is gondoltam h hivok ada valakit a talira ill valakiket és mielött megtörténne a dolog közbe lépnek !
2013. dec. 18. 14:11
 9/18 anonim ***** válasza:

1.) Kerj egy talalkat!

2.) Kotozd ki az agyhoz...

3.) A farkara mogyorokremet...

3.) Vedd elo a video kameradat...

4.) Es tegyel be az ágyába egy nagyobb ehes kuvaszt...

2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát ha van olyan ismerősöd, akkor tényleg oda kéne hívnod, és jól megfenyegetni, de ezt azzal kéne kezdeni, hogy behúznak neki egy hatalmasat, ha rendőségre akar menni testi fenyítés vádja miatt, meg lehet neki mondani, hogy ha már ott van ezt az esetet is bejelenthetné
2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!