Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S segítség zaklatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S segítség zaklatnak?

Figyelt kérdés
Lényeg van egy srác régen jóba voltam vele chaten ismertem meg kislány voltam még 15 éves és nem vagyok ribi hozzáteszem de érdekelt a dolog kamoztunk stb ö felvette és megkeresett nyáron hogy ha nem fekszek le vele elterjeszti neten a videom!!?megtettem mivel mélyen vallásos családba élek és ha kiderül volna nekem annyi! megigérte soha többet nem keres ezután most viszont pénteken ha nem találkozok vele és nem csinálom azt amit mond akkor megint ezzel fenyeget mit tegyek ???????????
2013. dec. 18. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
fake kérdés... azt írtad, hogy lefeküdtél vele, utána meg egy válaszba azt hogy "az a baj hogy nem is igazán tudom ki ez a srác"
2013. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél vele de azt sem tudod ki ez?

Nagy baj van veled kislány.

És igen ezt műveli a vallás. Elfojtott szexuális feszültség, és az könnyen kihasználható. Így jártál. Ettől még büntetendő amit a srác csinál veled. Feljelenteném.

2013. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen lefeküdtem mert kényszeritett de kamu fészel irogat lehet nem is az a neve akinek kiadja magát nemérted az egésszet!!
2013. dec. 18. 14:40
 14/18 A kérdező kommentje:
illetve az h lefeküdtem vele az tulzás sötétbe találkoztunk odajött nem is láttam szinte h néz ki odajött a parka ahova mondta négykézlábra kelett mennem és gyakorlatilag megeröszakolt mire felöltöztem elhuzott :S
2013. dec. 18. 14:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom jart hasonlóan,azzal a különbséggel,h a volt barátja zsarolta,ha nem fekszik le vele folyamatosan ,felteszi a szexvideot az internetre. A lany belement,de csak egy ideig birta,vegul feljelentest tett,a pasit elzartak. Neked is jelentened kellene a hatosagoknal,kulonben nem szabadulsz tole. Amugy a zaklatod hany eves volt,mikor a videot keszitette? Oszinten remelem,h neked mindenkepp pozitivan er veget ez a tortenet.
2013. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
akkor 15 voltam azóta 4 év telt el és nyáron kezdte el ezt!
2013. dec. 18. 14:47
 17/18 anonim ***** válasza:
A pasi hany eves volt akkor? Te lattad a videot?
2013. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ö azt alitja h most 21 tehat akkor 17 volt !
2013. dec. 19. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!