Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok múlik az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok múlik az ember kisugárzásán?

Figyelt kérdés
Tehát, ha pl "szebbnek/vonzóbbnak" hisszük magunkat, akkor ez kihat a kisugárzásra, és vonzobbak is leszünk?
2009. nov. 25. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg igaz! régebben én is azt gondoltam magamról, h csúnya vagyok, és ezt az is bizonyítj, hogy nincs pasim. de reggelente, mikor megállok a tükör előtt elégedett vagyok magammal; és csak ez számít! ;) és azóta több fiú is elkezdett irántam érdeklődni (jó, még mindig nincs pasim, de csodálatos érzés :D)
2009. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,sokat jelent a kisugárzás! Gondolom sok fiatal lány felvetette azt a kérdés,hogy miért tapadnak a fiúk(mit légy a légypapírra) egy nem túl szép,enyhén kövérkés lányra aki ráadásul nem is tud öltözködni rendesen,amikor vannak nála helyesebb lányok is...Semmi másért csak a kisugárzása miatt.Mert mondjuk,értelmes,vidám,állandóan jó kedvű,látszik rajta a kedvesség stb..Van benne valami ami sok "szép" fiatal lányból hiányzik..az a + ...
2009. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hat ez igy van... egy pasi jobban vonzodik egy vidam csajhoz ako mosolyog mint egy olyanhoz aki durci... es depizik! szoval csak vidaman!
2009. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha belül rendben vagy,akkor az kívül is látszani fog,és nyilván ez vonzóbb,mint egy flegma,jégkirálynő,morcos csaj!
2009. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El sem hiszed mennyire fontos a kisugárzás.

Sokkalta fontosabb mint a kinézet. Azért mert ha jól használod a tested, karizmatikus vagy (ami a magabiztosság és az önmagad és embertársaid szeretetében gyökerezik és virágzik) akkor megsokszorozod adottságaidat.


Mert nézhetsz ki te jól. De ha belül nem vagy rendbe (ahogy már mondták) kívül se leszel rendbe.

2009. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)

Képzeld,eddig nekem az önbizalmam a béka seg.ge alatt volt...Ez persze a kisugárzásomra is annyira kihatott,hogy egyszerűen nem volt kedvem sminkelni sem,meg semmi,mert úgy voltam vele,hogy úgy is fölösleges...

Aztán feltettem itt egy kérdést,képpel együtt.Rengeteget segítettek nekem:) Azóta(ez hétvégén volt) egyre jobban érzem magam,minden nap sminkelek szolidan,vasalom rendszeresebben a hajam és igyekszek jól kinézni.Reggelente mondom a tükörbe,hogy "szép vagyok és magabiztos!".A héten még többet beszélgettem fiúkkal,mint eddig:) S érzem,hogy ez a kisugárzásomon is látszik:)

Nagyon jól érzem magam így a bőrömben,bár még tudom,hogy van hova fejlődnöm:D

Nekem sem volt még sosem barátom,sőt nem is csókolóztam senkivel - talán ezért.Persze még mindig nincs barátom,de nem is érdekel.Most jól érzem magam így,és ez a lényeg.Régen mindig azt vártam,hogy legyen barátom,de közbe csúnyának láttam magam...


Ja,és ha érdekel,hogy milyen tanácsokat adtak nekem,itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

14,5/L

2009. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!