Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nos szerelmes vagyok egy fiúba, és ő ezt nagyon jól tudja fogalmazzunk így....

Osztálytársak vagyunk, padtársak...

Az osztálytársaim szerint tetszem neki, mert:Szokott nézni, főleg mostanában,

Néha elkezd velem hülyeségekről beszélni, aminek semmi értelme sincs

Megszokott védeni

Szokott velem beszélgetni,

Én vagyok az egyetlen, akivel normálisan viselkedik


Nos én nagyon szeretem őt, csak az a gond, hogy elárult engem, szóval elég bonyolult, és a szemem láttára direkt pont akkor amikor ott vagyok egy másik lánnyal ,,flörtölget"....

De néha mégis úgy tűnk, mintha érzene irántam valamit, néha meg úgy, mintha nem....

Nem tudom, hogy most mi van, pedig nagyon szeretném tudni, mert 2 éven keresztül csak szenvedtem miatta, sírtam, stb.stb....Tudom, hogy fiatalok vagyunk, de nem bírom tovább....


12/L


2013. dec. 21. 17:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó válaszoló!

Az embereknek szüksége van egy ilyen filozófusra, csak ennyit mondok, szerintem ebbe minden benne van.(legalábbis remélem):)

2013. dec. 24. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!