Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el, vagy menjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy menjek bele?

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzetben vagyok, és ezt magamnak köszönhetem. Van az osztályomban két fiú, elég jóba barátok. (vagyis, elmondásuk szerint.. de igazából szídják egymást, a másik háta mögött). Az egyik a legjobb barátom, a másik pedig az akibe mindig is szerelmes voltam. Mindketten szerelmesek voltak belém/és azok is most is.

A legjobb barátommal jártam közel egy hónapig, de nem jött össze a dolog.. szépen megbeszéltük, egyetértettünk, és barátok vagyunk most is (ő még egy picit szeret). Nagyon rendes, nagyon kedves, mindenben segít.

A srác akibe szerelmes vagyok, bunkó volt mindig is. Sose segített nekem, csak hátraáltatott. Nagyon-nagyon szeretem, és ez kölcsönös (eddig nem volt az). De nem tudom elfelejteni több év után sem ezek ellenére, és most itt a lehetőség hogy járjak vele de megtorpantam..

Ha őt választom a legjobb barátomat veszítem el, ha a barátomat, akkor a szerelmemet veszítem el. Viszont ha nem döntök valahogy, abba én örülök bele.. mert kikészítenek ezzel az egésszel, hogy nem bírják elviselni egymást.. pontosabban azt, hogy mindkettejükkel beszélek, és jóba vagyok..

Mégis mit tegyek?

Egyiküket sem akarom elveszíteni.. de ilyen lehetőség nincs..


2013. dec. 23. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkabb koncentralj a tanulasra. Par ev mulva itt az erettsegi...
2013. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtsed el és menjél ki hógolyózni.
2013. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok, köszönöm. -.-
2013. dec. 23. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Megis mit vartal? Te ismered a helyzetet, megis vadidegenektol varszmegoldast? 16 eves vagy, elobb utobb ugyis elveszeted oket, mert 18 eves korotokban mindenki szetszeled. Ne problemazz itt, dugd meg az egyiket, vagy maradjatok baratok, kit erdekel.
2013. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, semmiség.

Ezért vagyunk itt, hogy mindenkinek hasznos válaszokat adjunk.

2013. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem 16 éves vagyok, és lány vagyok. -.-

Köszönöm szépen..

2013. dec. 23. 15:06
 7/8 anonim válasza:
És mi van ha nem jössz össze a bunkóbbikkal de jóban maradtok. Egyébként a legjobb barátod aranyos srác lehet :) Őt tartsd meg mindenképpen . Vagy ha mindenféleképpen járni szeretnél a bunkóbbikkal akkor szerintem előbb ezt beszéld meg a másik barátoddal, és mondd el neki hogy ez neked fontos és hogy te attól még hogy azzal a sráccal össejössz ő ugyanolyan fontos marad neked
2013. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig elmúlik, egy tiniszerelem meg pláne, de egy bartáság ha igazi megmaradhat egy életre.
2014. jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!