Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vissza hozzá vagy hagyjam és felejtsem el? (LENT)

Figyelt kérdés
jártam egy sráccal 2,5 honapot szakitottunk. azaz ő velem, mert váltak a szülei nem tudtunk találkozni, akkor nagyon rossz vt.most elköltöztek az anyjával. eltelt azota egy honap és most irt egy e-mailt h beszélnie kell velem. aztán másnap msn-en rámirt és aztmondta személyesen akarta de nembirja tovváb. leirta h nagyon szeret és visszaakar hozzám jönni. szivem szerint visszamennék hozzá, de nemtudom mitcsináljak.. már kezdtem elfelejteni, de most megintazt érzem h jólenne ha velem lenne. viszont ebbe az egyhonapba betudtam hozni azt amit akkor nemtudtam megcsinálni mikor vele vtam. pl: rég nem látott barátokkal találkoztam,magamra is több idöm vt..! közbe jött egy másik srác és ugy nézett ki h összejövük..! szerintetetek mi alapján döntsek..?? =/.
2010. jún. 28. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem kezdjetek el újra járni
2010. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

figyelj akkor ezek szerint mellete és ellene is vagy el kell döntened elsöként is hány pont áll mellete és ellene is de ezt tudonod kell hogy mindig a szivedre hallgass.Ha valóban a szülei miatt szakitottatok és mert nem találkoztatok abban az idöben és még szeret egy hónap után is akkor biztos akkor sem gondolta komolyan hogy szakit veled csak sok volt neki a szülei válása a költözés hidd el nagyon pszihés korszakban lehetett és nem akart még téged is belerángatni ebbe hogy te éld a vidám életed gondolta jobb lesz , de már látja hogy kár volt .Én igy érzem hogy akkor mikor szakitott veled , hidd el hogy nem akart csak védeni akart attól hogy neked is rossz lesz, mert nemtudta m i lesz a szüleivel a költözéssel.Hallgass a szivedre.Ha jó lenne vele lenni legyél.Ha a régen nem látott barátaiddal talizol hivd el a fiúdat is és alakítsátok ugy ezentúl ahogy mind a ketőtöknek jó :)

Remélem tudtam segiteni

2010. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szerintem jojjetek ossze.es beszeld meg vele hogy hagyja hogy legyen tobb idod.de nem is ertem miert ne lett volna ezekre .tul sokat akart veled lenni:s vagy mi?ahogy olvasom amit irtal szerintem nagyoon szeret.es az a 2,5 eleg hossszu ahoz kepes hogy vannak akik 2 percig jarnak val;akivel.


folytasd es ha nem tetszik mondd meg neki meg fogja erteni


"ha szereted engedd el"igy szol a mondas majd megerti ha nem akarsz majd jarni vele


sok sikert:*

2010. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeném újra, ha egy hónap alatt túljutottál rajta, akkor nem ő az igazi.
2010. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolso válaszoló: pont ez a baj h még énse tudom h tuljutottam e rajt vagy sem.

köszönöm a válaszoklat.. :)

2010. jún. 28. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sokmindent nem teszek mit megtettem mielött a barátommal legyek,buli,pia,szórakozás,barátok,flörtölés stb.De mindez semmit sem ér nekem ha a párommal lehetek:).Szerintem menj vissza hozzá,nyilvánvalóan szüksége van rád,és őt már jól ismered,ha jó volt vele mér ne?Családi gondok bárhol adodhatnak,de ha neki kellessz akkor ne pont most utasitsd el,viszont ha nem tudnál ujra ugy érezni iránta akkor ne kinozd és mond el neki hogy csak barátok.Rajtad áll a döntés
2010. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Valószinü h csak azért szakitott veled sőt biztos mert nem akart megbántani mert naon feszült meg ideges ám az ember ha válnak a szülei!!!Szerintem kezdjétek ujra!
2010. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha télleg szeretnéd nem írtad volna ki ezt a kérdést hanem gondolkodás nélkül visszamentél volna hozzá. :/ biztos h komolyan szereted?
2013. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!