Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki miért írta azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki miért írta azt hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Nagyon odáig volt értem, szerelmesek voltunk. Aztán valami történt, és nem tudta megmagyarázni, de lelépett, most két hónappal később kiírta a lapjára, hogy Szeretlek édesem. Egy olyan lánynak, akivel még nem is találkozott. Nekem ez rosszul esik. Mondani se mondta, most meg híreszteli, és azzal a lánnyal csak csetelnek. Mi együtt jártunk, mindent megadtam neki, odáig voltam érte, nem értem én ezt. Ja és nemrég küldött egy sms-t, hogy ismerek-e egy csajt. Semmi szia, hogy vagy... Nem válaszoltam neki.
2013. dec. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtős gyanús...
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy akkor történt a döntéshozás és mostanság mikor kiirta tette közzé. a miért re szerintem hogyan válaszoljunk?? ő tudja a valászat az ő fejével kéne látnom a dolgokat hogy megtudjam válaszolni
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pár napja ismeri, és nem is látta még
2013. dec. 23. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező..eszedbe sem jutott, hogy ez csak taktika, hogy visszaszerezne téged ugye? Gondolkozz el rajta!
2013. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
engem letiltott mindenhonnan. ezt is egy közös ismerősünk mondta. szakítás óta nem keresett, csak ezzel az egy semmitmondó sms-sel.
2013. dec. 23. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értékel téged! Az ilyen pancsert le kell sz.rni.

Tudom,milyen rossz ez és mennyire lehetetlennek tűnik valakit elfelejteni akit szeretsz, de menni fog! Idő kell hozzáá.. és barátok. Meg ismerkedés , olyanokkal akik elfeledtetik.

2013. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!