Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn, hogy csak önálló életet élő 30 körüli férfiakkal akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szép dolog a szerelem, de egy 22 évesnek hova szüljek babát, hova költözzek vele össze főleg ha még tanul? Nekik még ki kell élniük magukat, a férfiak amúgyis később vágynak családalapításra. Én meg már úgy vagyok vele, hogy akivel legközelebb össze jövök, azzal szeretnék együtt élni, és 1-2 év múlva gyereket. Mégis sok 20-27 éves vérig van sértve, és felháborodik rajta amiért én nem adok neki esélyt a kora miatt.
2013. dec. 24. 11:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt ilyesmiről? Önálló élet lehet egy albérlet is! Csak ne anyuci szoknyája mellett üljön mint sokan huszonévesen. Nekem 1 év múlva meglesz a saját lakásom. autóm már van 2 éve. De az azért vicces lenne ha én tartanék el egy fiút, aki még a rezsibe sem tud bele fizetni.
2013. dec. 24. 11:41
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Vicces vagy hogy kapsz egy lakást és felvágsz vele..
2013. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kapok a banktól igen.
2013. dec. 24. 11:45
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tulajdon...

Egy átlagos 30as férfi már nem albérletben lakik hanem a saját lakásában.

Elég undorító amit itt előadsz.Ügye tudod?

22 éves férfi is dolgozik és eltudja magát tartani.Banktól meg én is tudok gazdag lenni..

2013. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan beakarsz furakodni mások lakásába ,erről van szó
2013. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Te vagy szánalmas, az előbb még az volt a baj, hogy azt hitted, hogy rá akarok akaszkodni, és kihasználni a pasit akinek már van egzisztenciája. Most meg az a bajod, hogy kiderült nem szorulok rá, csak egyenlő partnert keresek? Ne engem hibáztass mert neked semmi sem jött össze az életben. Boldog karácsonyt. :P
2013. dec. 24. 11:51
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy adott a bank hitelt egy bolti eladónak?
2013. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

lol :D:D

szánalmasan hülye vagy kérdező.

Ez a stílus is.

2013. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
Te cigány vagy?
2013. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%

Te most pontosan milyen kérdésre keresed a választ? Önigazoló véleményeket akarsz, hogy jó az, amit csinálsz?

Egyrészt meg tudlak érteni. Tapasztalataim szerint a 22 év körülieket csak a szex érdekli, és már tartós kenyeret sem vesznek soha, annyira félnek az elköteleződéstől. És azt is meg tudom érteni, hogy olyan pasira vágysz, aki önálló és egyedül lakik. Manapság eléggé kitolódott az anyahotel-apabank típusú életstílus és én is olyat szeretnék, aki önálló. Engem sose tartson el senki, de legyen a másik minimum egyenlő partner. Ezt meg tudom érteni teljes mértékben. Attól még, hogy egyenlőség van, a nők még mindig nem keresnek annyit, mint a pasik, és a nők nevelnek gyereket, szóval a pasinak EGY IDEIG tuti, h kb el kell tartania egy családot. És ha erre nem látok potenciált valakiben, akkor nem biztos, hogy meg tudok bízni benne.


Ettől függetlenül én még nem tudom elképzelni, hogy 21 évesen már a családalapításon járjon az eszem. Főleg azért, mert én is tanulok, és ezt azért nem tartom elvetendő dolognak. Szerintem becsülendőek az egyetemisták. Másrészt meg mi az, hogy "szép dolog a szerelem, de..."? Szerelem nélkül nincs értelme semminek a világon.


21/L

2013. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!