Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek már volt ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az hogy szerelmes voltál egy lányba és nem merted neki elmondani mit érzel iránta mert féltél hogy már nem lesztek barátok?
2013. dec. 24. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2013. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha elmondom vagy normálisabban, határozottabban lépek fel akkor talán még az is lehetett volna, hogy most én vagyok a férje.
2013. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Én így voltam, elmondtam a pasinak, hogy khm, és azóta se beszélünk :D
2013. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanába mindig csak rá gondlok és nem tudom mi tévő legyek
2013. dec. 24. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Bezonyám! Nem is egy.
2013. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan is volt, hogy azt ereztem a lannyal kapcsolatban, hogy halalosan bele tudnek szeretni (de tenyleg azon a menthetetlen, kerlelhetetlen, abszolut elveszett modon), de tudatosan visszafogtam magam es elfojtottam magamban mindent, mielott igazan kialakult volna.
2013. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!