Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg téma) Meleg fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) Meleg fiúk, ti hogyan borotváljátok az ánuszotokat?

Figyelt kérdés
Én is le szeretném borotválni, de egyszerűen nem látom, szóval, nem tudom megcsinálni. Adnátok pár ötletet, tippet, hogy ti hogyan szoktátok leborotválni magatoknak?

2013. dec. 20. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Borotvával. Nem kell azt látni.
2013. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok meleg de leszedem mindig. nem kell látni.
2013. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
óvatosan kell, nem szabad rányomni. a borotvát ne a végén fogd, hanem a fejnél, jobban érzed, hogy hol van. és használj habot vagy szappant, hogy jobban csússzon.
2013. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyanta is van a világon.
2013. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagy falitükörrel szemben behajolok, egyik kezemmel "széthúzom" a popsim, a másikkal pedig lehúzom a borotvát az ánuszom körül, amit persze előtt jól beborotvazseléztem. Sokkal kényelmesebb és higiénikusabb szőrtelenül!!!
2013. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pengés borotva, meg van ez a Veet szőrtelenítő krém, ami nagyon jó, és arányaiban véve nem is drága :D
2013. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok meleg,de rendszeresen borotválom,mert nekem nagyon szőrös és zavar.Én a fürdőkádba szoktam fürdéskor.Lehajlok,vagy guggolok,így jól hozzáférek.
2013. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pasidat.
2013. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyári miklós ***** válasza:
én csak biszex vagyok,veszek szörtelenítő krémet és bekenem ötperc múlva le is lehet mosni.azelőtt a feleségem szokta borotválni.
2013. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!