Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jó ötlet lenne, ha ezt írnám a lánynak? Ti hogyan reagálnátok, ha bejönne nektek a srác?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány (nem tudom, tudja-e, meg hogy én bejövök-e neki; talán), és azt írta a minapi levelében, hogy ruhát vett. Jó ötlet lenne, ha megírnám neki, hogy "remélem, majd láthatlak benne"? Nektek jólesne az ilyesmi, és bóknak vennétek? Ha tetszene nektek a srác, akkor örülnétek? És mit reagálnátok, mi lenne az, amivel visszajeleznétek, hogy ez jólesett? Köszi a válaszokat.

2013. dec. 25. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk ő nem olyasmit ír, hogy "majd akkor megoldjuk, hogy láthasd", akkor ne is reménykedjek, hogy bejövök neki? Csak mert nem tudom igazán, hogy milyen típus, lehet, hogy kicsit zárkózottabb, fogalmam sincs.
2013. dec. 25. 21:55
 12/16 anonim ***** válasza:
én örülnék. bóknak venném.
2013. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát ez attól függ hogy mit ír.

valamilyen formában tudatni fogja veled hogy tetszett-e neki a válaszod vagy sem. ha zárkózott típus, akkor is fog valamilyen jó visszajelzést tenni. ne félj.

ha szeretnéd kérdezhetsz tőlem priviben.

2013. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem jól esne:)
2013. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én örülnék neki akkor is, hogyha nem teccene a fiú (bár akkor kicsit furán érezném magyam) de akkor meg főleh ha teccene. ;)
2013. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, hogy gyakorlatilag mindenkinek tetszene, csak én érdemlek hallgatást az illetőtől.
2013. dec. 28. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!