Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem olyan túl rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem olyan túl rég szakított a barátjával. Akkor érdemes bepróbálkozni nála záros határidőn belül?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor szakítottak, 24 éves ő is én is.
2013. dec. 25. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közeledni felé nyugodtan lehet, csak ne nyomulósan és erőszakosan. Ha nem áll készen, úgyis jelezni fogja, de ha azonnal rá akarod erőltetni a dolgot, akkor biztos, hogy elutasít. :)
2013. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan, mert elhappolja más:D Tetesd félre hétfőre.
2013. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. A helyedben óvatosan közelítenék.
2013. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire viselte meg a szakítás, és attól, hogy mennyire vagy neki szimpatikus mint partner.

Saját helyzetemet felhozva, nagyon megviselt az előző barátnőmmel való szakítás, azt hittem sosem tudok továbblépni, de mégis összejöttem mással már, aki ez után szakított a barátjával. És nem qva vagy hasonlók.

Szóval helyzet és embere válogatja.

2013. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát passz, nem tudom, de egyenlőre csak van egy lány, nekem tetszik, csak hát eddig volt barátja, aztán most beszéltem vele... mondja hogy saaaaaaaaajnos szakítottak.
2013. dec. 26. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha nem is azonnal összejönni vele, de mutasd meg neki, hogy veled jó lenni. Sok sikert! ;)
2013. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
én még három hónappal később sem állok készen, de aki próbálkozik, annak el is mondom
2013. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mikor szakíthattak... de elhívtam és lenne kedve :D
2013. dec. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!