Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Egy hírességről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Egy hírességről lenne szó

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeség ezt mondani de úgy érzem teljesen beleszerettem. Négyszer találkoztunk, beszéltünk is, sokkal idősebb nálam és persze azt is tudom, hogy ő közömbös irántam és nem is erről lenne szó, hogy hogyan közelítsek felé. Sokkal inkább arról, hogy szenvedek, folyton rá gondolok, érzem az illatát... Lehet, hogy idővel el fog múlni ez az érzés, de mi van, ha elmegyek koncertre, sőt biztos, hogy el is fogok és az érzés nem fog csillapodni. Kell valami megnyugvás.
2013. dec. 26. 00:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
h hívják? férfi vagy nő?
2013. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kinövöd :)
2013. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném elmondani, hogy ki, de férfi
2013. dec. 26. 00:09
 4/12 anonim ***** válasza:
És van családja / felesége?
2013. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb? :D Nekem is volt ismert barátom, ráadásul 13,5 évvel idősebb is volt nálam, amikor megismertem, menyasszonya volt (nem miattam szakítottak). Aztán végül 2 évet együtt is voltunk. Csak néhány közös ismerős kell, onnantól nem nehéz. :D


21l

2013. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Popsztááár? És ez a Robi... homoszexuális?

(hátha emlékszik még valaki a Szilágyi-féle "Halló, itt vagyok"-ra)

2013. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs családja, úgy tudom barátnője sincs, 10 évvel idősebb nálam
2013. dec. 26. 00:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Fluorról van szó, és te Noncsi vagy, igaz?
2013. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bytheway-ből valaki fogadjunk :D
2013. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mo-n nem is tudtam vannak híres emberek.
2013. dec. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!