Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 2 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, már nyáron próbálkoztunk azzal, hohy nála aludhassak, de anyukám enyhén annyit válaszolt, hogy nem vagyok még a menyasszonya! Mit tegyek? Segííítsééég!

Figyelt kérdés

Barátom már kezdi unni, hogy mindne hétvégén jön hozzám és haza is kell mennyen, de énsem aludhatok nálla.. ellenőrzés alatt vagyok. még igazán discóba sem engednek el.apukámat meg sem kérdeztem az ottalvásról de félek a választól. barátom választás elé állitott ha meg engedik, hogy ott aludjak szilveszterkor minden marad a régi, ha nem vagy szakitok, vagy együtt maradunk, de egy hónapban max 1x 2x találkozunk. tényleg szeretjük egymást..de félek, sőt rettegek, hogy elveszítem ! kérlek tanácsoljatok valamit, gogy a szülőket, hogy vehetném rá.barátommal jól ki jönnek, nincs semmi probléma vele. ELÉG KONZERVATívak !!!!!!!!!

17L


2013. dec. 26. 22:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden jó tanácsot:)
2013. dec. 27. 21:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azért megértés a srácot. Nem két hónap hanem két év után jutott erre a döntésre. Azt azért nem lehet mondani h nem volt kitartó.
2020. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!