Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan élitek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan élitek ezt meg? 20L

Figyelt kérdés
Ha szerettek valakit,aki viszont szeret, és nem lehettek együtt? Külföldön dolgozom jelenleg április végéig, ezért nem is jöttünk össze,hogy ne nehezítsük meg még jobban a dolgokat. Volt/van valaki hasonló helyzetben?
2013. dec. 27. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyan helyzetben vagyok, de más az ok (egy városban élünk). (22L) És én is kíváncsi vagyok mit gondolhatnak erről a fiúk.
2013. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha gondolod elmesélheted priviben:)
2013. dec. 27. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgoztam. Hazajöttem (részben miatta). Egyből felhívtam, amint hazaértem, találkoztunk, és kiderült, hogy pár hét múlva ő megy külföldre, mert nem tud más megoldást... három éve kerülgetjük egymást, és egyikünk se tud normális kapcsolatot kialakítani senkivel.
2013. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uhhh...sajnálom, tartjátok a kapcsolatot,meg minden?
2013. dec. 27. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nincs barátnőm, és már ettől nagyon kivagyok. Van olyan nap, amikor már a dolgaimra sem tudok koncentrálni, mert mindig ugyanannak a lánynak a képe lebeg a szemem előtt.

Abban az esetben amit leírtatok, szerintem bele is pusztulnék. A távkapcsolatnál nincs rosszabb, mert az jóformán nem is kapcsolat, csak a két fél nem mondja ki.

2013. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előző voltam 28/f
2013. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!