Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz lenne, ha a csókomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lenne, ha a csókomat tesztelném a legjobb barátnőmön?

Figyelt kérdés
Előre szólók, hogy csak barátnő, és nem a csajom. Igazából már csókolóztam vele' de akkor inkább csak ő csókolt, és igazából attól félek, hogy tök bénán csókolok, ha mondjuk úgymond élesbe menne.

2013. dec. 28. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
s arra gondoltál, hogy a barátnődnek nem esne jól, hogy csak játszol az érzéseivel...?
2013. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő eldönti hogy gáz e.
2013. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lány vagy ?
2013. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt elég boci ötlet. Eleve van jó pár stílus, nem mindenki ugyanazt preferálja egy csók kapcsán se. Így nem lenne sok értelme.
2013. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 Méghogy én játszanék az érzéseivel? Legelőször ő nyomult rám.

#2 Igazad lehet, ő eldönti.

#3 Nem, fiú vagyok.

#4 Valóban semmi értelme? Akkor hogy? Jön magától?

2013. dec. 28. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sok... szerintem legalábbis. Most belegondolva, annyiféle stílussal találkoztam már volt barátaim kapcsán. Volt, ami be jött volt, ami nem, de ebben eltérnek az ízlések. Nem beszélve róla, hogy nem tragédia, ha nem olyan jó a csók, majd úgyis tanít a párod vagy te őt, összecsiszolódtok, nem ezen múlik.
2013. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csokikocka18 válasza:
Legjobb Barátnővel nem jó kipróbálni ezel csunyán megjártam mert a csók után más is történt azóta sem láttam de a lényeg majd bele jössz senki nem profi ebben
2013. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tudnám magam annyira kontrollálni: eleve úgy történt a egész, hogy egy partyn már jóval éjfél után leültünk egymás mellé az udvar kapujának tövébe beszélgetni, aztán felhozta a témát, hogy csókolózzunk. Én eleinte nem tartottam helyesnek, de végül belementem, és ment egy darabig a dolog, de aztán letaszítottam magamról' mert nem akartam, hogy ott még más is legyen...
2013. dec. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!