Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátja és elkezdett találkozgatni egy sráccal legyen a srác X. Ez a bnőm nem a legjobb bnőm, társaságban vagyunk benne de egyikőnknek sincs barátja.. én örülök h van neki valami, csak néha meg tud picit bántani.. pl hogy írok neki valami fontosat, és írja hogy most X-el találkozik, majd később megbeszéljük, vagy kérdeztem hogy vmelyik nap nem megyünk e közösen barátokkal vhova, írja hogy ha nem találkozik X-el lehet róla szó.. vagy pl. kértem hogy valahova kísérjen el, mert nem ismertem egy helyet és írja hogy ha nem találkozok X-el akkor oké,de hogy inkább menjek egyedül..meg hogy bulizni is odamenne ahova X megy és nem velünk akar menni.. és múltkor elkísért arra a helyre mert X nem ért rá.. én tiszteletben tartom hisz én is lógtam sráccal, hogy ilyenkor más lesz az ember, de kicsit ez a felállás hogy ha nincs ló jó a szamár is, és a bnői akik eddig mellette voltak kb le vannak szarva.. jó lehet hogy túl reagálom, de kicsit lealacsonyító ahogy válaszol ránk, vagy azokra aprogramokra mert hogy az első a srác, pedig nem is járnak nem is ismeri elég jól.. én nem értem hogy miért kell ezt ennyire rangsorolni miért nem lehet egyenlően foglalkozni mindenkivel?

vagy normális hogy ilyen lett és velem van a baj? :/ nem akarok rosszat cska meglepődtem ezen a stíluson...

16L


2013. dec. 28. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom még tart az újdonság varázsa, azért ő a legfontosabb

nem mondom hogy ez így jó, de neki valószínűleg fel se tűnt

ha zavar, kedvesen mondd el neki mi bánt

2013. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem mond el eneki hogy ez bánt téged,lehet akaratlanul ilyen
2013. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!