Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír vissza, akkor nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza, akkor nincs esélyem nála, ugye?

Figyelt kérdés

A múltkor tettem fel ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Szóval az volt akkor a kérdésem, hogy ha azt írta, hogy ruhavásárlással is foglalkozott, akkor mi lenne, ha azt írnám neki, hogy remélem, láthatom majd benne. Megírtam neki többek között ezt is, azóta semmi válasz, pedig eltelt két nap, és pl. tegnap este is fent volt fb-on, látta is, amit írtam. Ez azért érdekes, mert az első levelemre pár óra múlva válaszolt, és most sem kellett volna sokkal többet írnia, csak pár sort, plusz már két nap eltelt, így elvileg lett volna ideje, ha akart volna válaszolni. Igaz, miután válaszolt az első levelemre, én se írtam neki azonnal, de ünnepek voltak. Ezek alapján jól sejtem, hogy nem jövök be neki? Másrészt meg olyan nehéz legalább annyit írni, hogy "dögölj meg", vagy valami, ha már nem akar beszélni velem? És van még olyan VALÓBAN normális lány, aki nem játssza meg magát, aki nem felszínes pcsa? Eléggé elkeseredtem, őt másmilyennek gondoltam volna, és reménykedtem, hogy pozitív választ fog adni, de semmi. Fogalmam sincs, mit tegyek, még az életkedvem is elment.



2013. dec. 28. 20:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
Na mi lett a vége? :)
2014. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkoriban a szünet miatt nem tudtunk beszélni, meg ugye én se nagyon próbálkoztam nála pont a fentiek miatt, nem éreztem esélyét, ő össze is jött egy másik sráccal.Mondjuk furcsa ő is, mert azt éreztem, mintha velem is másképp viselkedne, mint előtte, a mai napig nem tudom eldönteni, hogy vajon bejöttem-e neki. De most már úgyis mindegy. Úgyse értek a nőkhöz, a többi meg lényegtelen.
2014. júl. 22. 10:51
 13/13 anonim válasza:
Ugyan az vagy mint én csak én szerintem nem nézek ki rosszul. Azóta összejött már valami barkivek? 18/F
2015. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!