Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet akar barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akivel egy közös projekt keretein belül ismerkedtem meg.Azóta elég sokat beszélgettem vele,de csak iskolai dolgokról leginkább.

Nemrég szakított a barátjával és mivel láttam rajta,hogy nagyon letört,megkérdeztem,hogy mi a baj stb...


Elmesélte az egész sztorit, én pedig próbáltam vigasztalni. Azóta egyre többször céloz rá,hogy jó lenne találkozni.Nem mondja ki konkrétan,csak utal rá.

Ő mindig is az osztályelső jó kislány volt,én pedig az ellentéte.Mondta,hogy jó lenne,ha elmennénk együtt bulizni stb. és valakivel kicsit felszabadultabb lehetne.Mondta,hogy szívesen eljönne velünk Soundra és majd Tomorrowland-re is,mert még nem is volt még úgy igazán bulizni sehol.


Ez eddig elég egyértelmű,viszont ezt leszámítva teljesen közömbös.Nem érzem azt,hogy nyomulna rám vagy bármi.


20/F



2013. dec. 30. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak barátokat akar összeszedni.
2013. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is csak haverokat akar
2013. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem érzi részedről, hogy többet gondolnál, és hiába utalgat, hogy találkozzatok vagy valami, te nem lépsz, így ő sem fog nyomulni.
2013. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel te vagy a fiu, neked kellene eloszor lepni, es szerintem o ezt varja(vagy tenyleg csak baratkozni akar) viszont akkor kerd meg h talalkozzatok, vegulis erre celzott, szoval ebbol igy rossz nem lehet!:) ja es szerintem nem tudja, hogy te mit erzel iranta.
2014. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Egyébként én is arra gondoltam,hogy felhozom most én a témát,hogy találkozzunk.Mozi vagy akármi...

Aztán majd eldől,hogy mi lesz.


Csak egy picit én is félek a témától,mert egyszer már sikerült így félreértenem valakit.Nagyon úgy éreztem,hogy többet akar barátságon kívül.Húzódott a dolog,mert nem mertem lépni,aztán a vége az lett,hogy szerelmes lettem és közölte,hogy soha nem is akart komolyabb dolgot.


Szóval ebben az esetben szeretnék biztosra menni,mert nem akarok újabb évekig tartó szenvedést...

2014. jan. 2. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!