Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kedvéért leszedessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kedvéért leszedessem az anyajegyeim, apró kis pöttyöket? Nem szereti őket, már mondta is. Én se különösebben, de hát elfér rajtam.

Figyelt kérdés

Az arcomon is van pár nem nagyok, de vannak pöttyök. Mondta, hogy örülne neki ha leszedetném.

Megkértem pár hónapja, hogy növessze meg a haját, cserébe bármit kérhet tőlem, bármit megváltoztatok. Csak meg akartam nézni, hogy áll neki, és tök jól néz ki.


2013. dec. 31. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ti hülyék vagytok.
2013. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az egy dolog :)
2013. dec. 31. 19:07
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Anyajegyeket is le lehet szedni? :O
2013. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laylah ***** válasza:
100%
Minek úgy járni, ha nem fogadjátok el egymást úgy, ahogy vagytok?...
2013. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A beleegyezés már megtörtént, ez egy üzleti cseretranzakció volt szóval már nincs jogod meggondolni magad mert így feljelenthet és kártérítési eljárás indulhat ellened.
2013. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne azért szedesd le, mert neki nem tetszik. Ha szeret, azzal együtt szeressen.

Ha neked nem tetszik, csak akkor menj el orvoshoz vele. De mérettől függően heg maradhat, szóval azt is kalkuláld bele. Utána meg az nem tetszik majd neki?

Egy hajnövesztés azért kicsit más, mint az anyajegy eltávolítás.

2013. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást, vagyis én őt nagyon, szerintem ő is. ez csak egy ötlet ami felmerült benne.. csak én annyira nem akarom, és nem akarom, hogy azt mondja, hogy ő megtesz több mindent azért, hogy jobban tettszen nekem ..
2013. dec. 31. 19:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép és jó, hogy szeretitek egymást, de ha te nem szeretnéd leszedetni, ahogy ezt írod is, akkor ne szedesd le. Majd ha csak téged fog zavarni. Ha emiatt duzzogni fog, akkor ennyi esze van.

Én szedettem le párat az arcomról anno, de az egyiknek nagyon meglátszik a helye. Gondolom ezzel nincs nagyon tisztában a barátod.

2013. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nekem szedtek le az arcomról anyajegyet és most heg van helyette.
2013. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme leszedetni a tényleg NAGY anyajegyeket, amik esztétikailag kifogásolhatók, esetleg beléjük lehet kapni - leszakadhatnak, stb. DE kicsi anyajegyeket szerintem hülyeség piszkálni! Nem is értem! Abból több száz van a testeden (??)

Pl. nekem minden esetben nyoma maradt (a hátamon pl. több centis heg, ami nem fog elmúlni). Szerintem ez arcon nem szép látvány, én akkor szedetném le, ha tényleg nem "normális" - kicsi anyajegy.

2013. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!