Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi az első csóknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első csóknál megdícsér, hogy milyen jól csókolsz, azt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha józanok vagytok egy randi alkalmával és akkor ha buliban vagytok kicsit már spiccesen.


Csak azért mondják, mert olyan szarul csókol a másik, hogy úgy érzik valamit mondaniuk kell, vagy tényleg annyira jó nekik a másik csókja, hogy ezért azt mondják:


"Hm, de jól csókolsz!"



2014. jan. 1. 19:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Biztos nem fogadás volt. És hiába buli volt, máskor csak egy "smárolásnak" érzem valakivel buliban, de ez csók volt. :)

2014. jan. 1. 20:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csókolhatsz!!! 22/F Megkóstolnám az ajkad :) :D
2014. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezt most miből gondolod? :)
2014. jan. 3. 17:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne add fel azt a leheetőségeet, hogy ösztönösen tudsz valami nagyon jót, szenvedélyeset, csodálatosat. csak nem tudsz róla.

Legynagyobb baj az lehet - szerintem, estleg -, hogy nem tudod elhinni, elfogadni, hogy jó vagy valamiben. serintem innen a rossz érzés.

Eerősítsd az önbizalmadat úgy általában!

Tanuld meg méltósággal elviselni a dícséretet és köszöndd meg. De ne légy tőle öntelt.

2015. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy ez 1,5 éves kérdés .....

Hogy vagy Te lány ?

Jól csókolsz ?

2015. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!