Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy lelkiismeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dockos. kérdése:

Túl nagy lelkiismeret?

Figyelt kérdés
Most így szilveszter eljöttével, ugye jöttek a bulik is. Én egy házibuliban kötöttem ki. Ott találkoztam egy leanyzóval akiben szintúgy mint bennem is volt 1, 2 korty ital. Sajnos ennek befojasa altal igenis elkezdtem ra nyomulni és ( innentől kiesett minden, ezáltal masok es az ő beszámoloja alapján kaptam infot ) később megpróbaltam megcsókolni. Ő ezt mellőzte s később el is kelett mennie. Ma takarításkor mikor elmesélte én nagyon rosszul éreztem magam ez miatt, hiszen nem szoktam igy viselkedni. Ő meg is bocsajtott viszont a lelkiismeretem nekem túl nagy. Igaz ez annyira kis semmiség viszont más esetekben is legyűr ez az érzés. Mit tehetnék ellene, hogy kicsit könnyelműbben vehessem a dolgokat?

2014. jan. 2. 04:41
 1/4 Hero L ***** válasza:

Próbáld tettekkel kompenzálni a bűntudatodat! Tegyél jót annak a lánynak vagy bármi. Csak bocsáss meg magadnak!

Amúgy maradj mindig ilyen! Kevés ilyen ember van.

2014. jan. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyél csokit a lánynak:-)
2014. jan. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel engesztelhetnéd ki, de szerintem rendes dolog ez így tőled, meg szerintem ő tényleg megbocsájtott neked. :)

Most írtam egy rímes szöveget, esetleg másold be neki mintha te írtad volna, lehet elmosolyodik rajta és tényleg nem haragszik:


2013 Szilveszter éjjelén történt a dolog,

Megláttam egy angyalt és éreztem hogy a szívem vadul dobog,

Sajnos nem bírtam magammal és próbáltam megcsókolni,

Talán nem kellett volna annyi alkoholt fogyasztani?

Másnap bocsánatáért esedeztem mert rosszul éreztem magam,

Egész álló nap a lelkemet ezt tépte minduntalan,

S ő megbocsájtott nekem állítása szerint,

Lelkiismeretem miatt remélem nem történik meg ez megint,

Neked írtam ezt a verset gyönyörűségem,

hogy veled induljon az új évem :)


Új év, új gondolkozás. Vedd kicsit könnyelműbben, ez csak hozzáállás kérdése, ezt teheted ellene.

2014. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm :) Viszont a történethez tartozik hogy elég nagy távolság is van köztünk ha úgy nézzük, hiszen ő egy masik országban él és ma megy is haza. Igaz a technika már megengedi hogy másképp beszélgessünk, beszéljük meg ezt. Legközelebb ha minden igaz február közepén jön ismét el az unokatestvérem születésnapjára. Talán addigra sikerül lebeszélni vele és netán változtatni a hozzáállàsomon, a dolgokhoz.

Továbbá nem olyan rossz ez a lelkiismeret csak amioor az ember tanulmányaira is kihat olyan módon, hogy nem tudok elaludni mivel érzem hogy még egyáltalán nem tudom az anyagot, és ezert hajnali kettőkor kezdem átnézni, hát ez felbecsülhetetlen :)

2014. jan. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!