Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ilyen pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen pasin eligazodni? Most akar meg tolem valamit, vagy miert nez?

Figyelt kérdés
Egyszer akart tolem ket es fel eve valamit(nem tudom, hogy szexet vagy tobbet, mert addig nem jutottunk el), de en visszautasitottam, azota olyan hidegen viselkedik velem. Mas csaj is utasitotta vissza, de azokkal kepes mai napig rendesen viselkedni, velem meg annyira hideg. Nezni nez, de ha mellettem all/ul, mintha nem is ismerne. Es tujandonkeppen rengeteg kapcsolata volt mar, es ami azt illeti 33 eves, szoval nem ertem egy felott ferfinel ezt a viselkedest.
2014. jan. 2. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Te akarsz tőle valamit?
2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán sértő módon utasítottad vissza, vagy csak számára volt sértő.
2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tőled fájt legjobban neki a visszautasítás, hozzád vonzódott a legjobban, és most ezért ilyen...

Rideg, mert igazából tudott volna téged nagyon szeretni, és így könnyebb neki... Próbálkozni többet pedig már nem fog, mivel neki is van önbecsülése, ha szeretnél esetleg tőle valamit, neked kell tenni érte

Én férfi szemmel így látom a helyzetet

2014. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszautasítottad! Nem értem, mit vársz? "Hidegen viselkedik" xD Miért mit kéne tennie??? Ugráljon örömében?? Az igaz lehet, hogy érted volt oda legjobban de visszautasítottad... szóval ne foglalkozz vele vagy ha meggondoltad magad (előfordulhat) akkor te lépj...! Amúgy, hogy néz téged az azt jelenti, hogy még mindig tetszel neki annak ellenére, hogy elutasítottad!
2014. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!