Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy srácba mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy srácba mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
szilveszter estélyén kavartunk is megakartam vele beszélni hogy mi volt ez de éppen éppen hogy vissza írt pár szót erről nem tudom mi tévő legyek olyanokat mondott nekem hogy fontos vagyok neki meg még mondta nekem hogy szülinapjára olyan ajándékot kér tőlem ami mindig emlékeztetni fogja rám belezúgtam nagyon a srácba mi tévő legyek? segítsetek kérlek!
2014. jan. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Juj, most mi lesz, juj, most mi lesz! Állj fejre és szard össze magad, juj!


Mit pattogsz? Hívd el valahova, csücsüljetek le és beszéljétek meg. Élőben. Nem sömösben meg faszbúkon.

2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A srác meg akar még rakni, mert jó volt kavarni. Nekem is fontosak azok a lányok akiket sorra veszek :)
2014. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!