Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek egy párkapcsolatban a (nagyjából) hasonló világnézet?

Figyelt kérdés

Szóval mennyire tud ez problémákat okozni? Példának okáért, ha az egyik fél nagyon szélsőséges a másik meg nem, hogyan működhet hosszútávon a dolog? Szerintem egy párkapcsolatnak fontos alapja az azonos gondolkodás a világ dolgairól, hasonló értékrendek, stb...

Máskülönben a kapcsolatot csak a testi vonzalom tartaná össze, de mint tudjuk az egy idő után kimerül.

(Nekem volt részem már ilyenben, nem tudom, mennyire döntöttem jól, hogy nem mentem bele a kapcsolatba...)


Mi a véleményetek? Tapasztalatok esetleg?


2009. okt. 27. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
* vagyis nagyjából azonos... így még értelme is van :)
2009. okt. 27. 09:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon mindenképp. Nos nekem volt párom, aki ellentétes politikai nézeteket vallott, mint én, de soha nem politizáltunk ezért, működött is. Viszont, ha olyannal kerülsz össze, aki valamilyen szinten minden nap szembesít az értékrendjével nagyon megnehezít mindent a jövőre nézve.
2009. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, meg szerintem egy nromális kapcsolatban ez nem is kell, hogy előjöjjön. Viszont szerintem hosszú távon feszültségeket tud okozni kéz nagyon ellentétes világnézet. Az ellentétek vonzzák egymást szerintem inkább csak a fizikai vonzalomra utal!
2009. okt. 27. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Semmi köze a kpacsolat jó ill. rosszul történő működéséhez. Az egyetlen mozgatórugó a szex. amíg az megvan, és jól működik addig semmi gáz.
2009. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fontos az, hogy mindketten legyetek keresztények, a politikai nézetek egyezősége kevésbé perdöntő.
2009. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért egy kapcsolat nem csak a szexről szól, már bocs :P
2009. okt. 27. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is írtam, hogy csak a szexről szól... Azt írtam, hogy amíg az megvan, és jól működik, addig más nem számít...
2009. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elengedhetetlenül fontos! Nem csak a vallási és politikai világnézet, hanem az, hogy pl. az egyik félnek vannak merész ötletei, akkor abban a másik ne visszahúzza vagy akadályozza, hanem támogassa!

Egyszóval, nélkülözhetetlen! :-)

2009. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nálatok egy jó beszélgetés kimerül a szex témában? Huh..


Szerintem fontos a hasonló világnézet. De az sem baj, ha kis dolgokban különbözik, mert úgy lehet jókat vitázni.

Vitázni, és nem veszekedni, még mielőtt félreértene valaki..


17L

2009. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekifutok mégegyszer. Ha egy kapcsolatban jól működik a szex, a kapscolat tartós és kiegyensúlyozott lesz, bármilyen világnézeteket képviselnek a párok. Ha a világnézetek különböznek, és nincs szex, a kapcsolatnak annyi, fakabát. Értehető?
2009. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!