Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetnek ki belole...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnek ki belole vegre? 18/L

Figyelt kérdés

elore szolok, ez egy regeny lesz, de rettenesen el vagyok keseredve. 2012 nyaran talalkoztam ezzel a sraccal egy kocsmaban. mikor eloszor leszolitott az a gondolat futott at a fejemen, hogy "vajon letezik-e szerelem elso latasra?" aztan beszelgettunk, elegge be volt rugva, mar akkor leakart velem fekudni, aztan beszelgettunk facebookon, aztan csomo ideig nem. de en mindennap orakig gondoltam ra es egyszeruen nem tudtam elhinni, hogy lehetek ennyire szerencsetlen, hogy olyas valakire gondolok orakon, napokon, heteken, honapokon at, akit alig ismerek, par orat toltottem vele, neha beszeltem vele, megis annyira megfogott nem csak kulsoleg, hanem stilusilag is, mint eddig senki mas. de nem irtam ra sosem, mert baratnoje volt ezzel parhuzamosan. mikor szakitott azzal a baratnojevel elegge orultem, aztan kb egy honapra ra osszejott egy masik lannyal. kozben en voltam egy buliban, aprilis elejen ahol elegge reszeg lettem, de valaki ramakart maszni es mivel en ugye nem vele akartam lenni atmentem a bulibol abba a kocsmaba, ahol talalkoztunk. es akkor, kb felev utan meglattam es leultem vele szembe, reszegen elkezdtem midnenfele hulyesegeket hadovalni neki, aztan elmentunk piaert, de kozben total bunko volt, nem olyan mint ahogy megismertem... na mindegy egy haverjanal kotottunk ki, aztan felre vonultunk es megujjazott en meg kivertem neki. utana elegge cikin ereztem magam, meg parszor lattuk egymast itt-ott, de sosem mertem odamenni beszelgetni.

aztan elerkezett az oktober. elmentem a szokasos kocsmaba, ahol nagyon megtetszett egy fiu (24 eves..) ez kb ejjel 10kor lehetett, mar elegge be voltam rugva, sokat dumaltunk, csomot setaltunk stb erre kinek a legjobb baratja, na kinek??? hat termeszetesen annak akibe total bele vagyok esve. valahogy elkerultuk egymast, de megvolt neki a szamom, felhivott hajnali 4-kor, hogy merre vagyok, hideg volt, stb felmentem hozza. a csavar a tortenetben, hogy akibe szerelmes vagyok total KO-ra kiutotta magat, szoval a szobajaban hevert egy szivacson, aludt. mi eloszor beszelgettunk, stb, aztan egymasra hangolodas tudjatok, smarolas, meg a tobbi, mikozben a masik vegig ott aludt a szobaban. majd ilyen reggel 8 fele felebredt. mit lat? a csaj akit regebben megujjazott a legjobb haverjanal van fent. kepzelhetitek... lementunk kettesben cigizni, leosztott, hogy nem vagyok normalis, stb, jatszotta a bunkot. harman reggel elmentunk egy parkba inni, de akivel voltam ejjel o neki hazakeleltt mennie, mert mar nagyon almos volt. majd vegul en maradtunk meg akibe bele vagyok esve. az egesznapot egymassal toltottuk, ittunk, jolereztuk magunkat, aztan mar ilyen delutan 5 fele elegge kivoltam merulve a faradtsagtol elmentem haza aludni. vasarnap beszeltunk, talalkoztunk, kb delutan 5-kor, aztan 10-kor mar smaroltunk stb, majd lefekudtunk, egyutt alvas, olelkezes, stb. azota tobbszor is talalkoztunk, vegig bunkozott de egyszeruen nem birom elfelejteni. hiaba jatszom meg a jegkiralynot es en is bunko vagyok, legbelul nagyon osszetort. es most, szilveszter alkalmabol, osszejott egy csajjal. es en meg itt vagyok egyedul es osszetorve. es annyira, de annyira szeretnem mar elfelejteni. mikor felfedeztem, hogy allandoan o van a fejemben mar akkor tudtam, hogy jobb ot elfelejteni, mert csak jatszik az emberekkel. hogy tudnek belole kiszeretni? mar nagyon szenvedek miatta, fizikai rosszul letet okoz, hogy nem lehet az enyem. de ha az enyem lenne talan megtobbet artana


2014. jan. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálom finoman leírni, de nagyon nehéz lesz. Amíg továbbra is ilyen buta maradsz, addig ne csodálkozz, hogy bunkó parasztokba leszel szerelmes. Mikor melyikőtök van matt részegen... Jézusom, milyen helyen nőttél fel? Egy kis tartást vigyél magadba. Elvégre mégis csak egy szép lány lennél, aki többet érdemel egy ilyen gyökérnél. És hogy a kérdésre is válaszoljak: a tüzet sok féle képpen lehet kioltani: 1 megvárod míg leég 2 vízzel eloltod 3 egy erősebb tűzzel. (Nem állt szándékomban sértegetni)
2014. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vettem serteskent. :) es igen, igazad van, es en sem ertem magamat ezert, es valoban jobbat erdemlek. azert koszonom a valaszr!
2014. jan. 3. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
ne légy alkoholista ribi. ne járj kocsmába. könyvtárban nem ujjaznak meg.
2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!