Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel mi a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mi a helyzet? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és egyre inkább vágyom "kapcsolatra". :) Nem vagyok az a tipikus mai generációs r!bancos lány, nem öltözködöm kihívóan, na egyszerűen, mintha nem a saját generációm lennék. Eddig nem volt túl sok szerencsém a fiúk terén, néhányan elhívtak már ide-oda, de egyik sem jött össze. Szerintetek is várjak türelmesen, nem kell ennyire törekednem,hogy találjak valakit, ugye? Mit csináljak, egyre erősebb az érzés bennem,hogy kéne mellém valaki, nem tudom,hogy mit csinálhatnék... Szerintetek? :)

2014. jan. 3. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Így elsőre szimpi vagy, privi? :)

19F

2014. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Huha, magamra ismerek. :D

Nekem 3 hete van kapcsolatom, de előtte pont ilyen voltam.

Én egy fiúért nagyon sokáig harcoltam, próbálkoztam, de nem jött össze. Ha találsz valaki megfelelőt, légy kitartó. :) De egyébként ha nincs senki konkrét, akkor érdemes várni, barátommal olyan hirtelen jöttem össze, hogy csak na, ráadásul osztálytársam, és szeptemberben nem hittem volna, hogy most járni fogunk. :D

16/L

2014. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem. Én is 16 éves vagyok és lány:) Én is nagyon szeretnék már párkapcsolatot. És én egy átlagos lány vagyok, normális erkölcsi nézetekkel. Szerintem türelmesen ki kell várnunk a sorunkat:) És teljesen átérzem a helyzetet, nagyon szeretném már, hogy engem is átöleljen valaki. Ha szeretnél, privátban írj rám, elbeszélgethetünk:)
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

gyere össze velem:D

F18

2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát van valaki, aki tetszik, nagyon kedvelem, de ő vele nem lesz semmi szerintem... Barátnőm bátyja) :) Mostanában volt néhány "sikerélményem", de kis hülyeségekkel teliek... :D
2014. jan. 3. 23:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj csak türelemmel! Egyáltalán nem baj, hogy nem állsz be a sorba, és tartod magad valamihez. Igy, előbb vagy utóbb majd találsz magad mellé remélhetőleg valaki olyat, aki megérdemel. 23F
2014. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hehe 4 -es :D


köszönöm mindenkinek a véleményét! :)

2014. jan. 3. 23:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy várakoznotok kell lányok, de jól teszitek. Érdemes megküzdeni egy értelmes, komoly kapcsolatért, csak ne adjátok fel :). Csak annyit mondanék hogy legyetek nyitottak, és valamilyen szinten ti is keressétek a párotokat, úgy értem valami jobb helyre érdemes eljárnotok, ahol ismerkedhettek hasonló emberekkel.

Sok szerencsét!

2014. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

magamra ismertem én is :) pontosabban, az 5 évvel ezelőtti magamra, mert azóta nem vagyok 16 éves :D

hidd el, a türelem a legcélravezetőbb. halál komolyan mondom. én türelmes voltam, vártam, barátnőkkel néha elmentem ide-oda, de akik a szórakozóhelyeken rám hajtottak, azokon látszott, hogy nem hosszú távú kapcsolatra alkalmasak, ezért le is pattintottam őket.

aztán 18 lettem, amikor az egyik legjobb barátnőm bátyjával összejöttem (ami meglepő volt számomra, mert nekem a pasi különösebben sose tetszett, egyszer csak kijelentette, hogy mi most járunk :D) :) első szerelem, csodálatos volt. és azóta is a pasik inkább párkapcsolatért keresnek, mint szexért, míg egy másik legjobb barátnőm már 14 évesen lefeküdt valakivel, elve, hogy a szexnek köze nincs a szerelemhez, és most tessék, 20 éves, már nagyon szeretne kapcsolatot, de a korábbi élete miatt ez sajnos nem jön össze, mindenki egy-két éjszakára akarja, max szexkapcsolat. Míg mondjuk fiatalabb korunkban ő viccelődött velem, mikor próbáltam tanácsot adni, hogy "aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja", most ő jön hozzám sírva, hogy senkinek sem kell, és irigyli a már több, mint egy éve tartó kapcsolatom (nem az első szerelem, de remélhetőleg az utolsó).

Szóval csak kitartás, légy türelemmel, és hidd el, sokkal de sokkal többre mész vele, mintha felelőtlen lenél. Persze éld ki a fiatalkorod, szórakozz, de az egyáltalán nem egyenlő az össze-vissza kúrogatunk elmélettel, hanem normálisan, ahogy egy értelmes tinihez illik (mert annak hangzol). :)

2014. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, eszméletlenül jól estek... :) Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, meggyőztetek, nyitott szemmel fogok járni, de nem fogok foggal-körömmel keresgélni... :) köszönöm!! :)
2014. jan. 4. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!