Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben tudnátok egy félrelépést megbocsátani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha kényszerítik rá, bár tudom, hogy ilyen nem nagyon van az életben, csak a filmekben.
2014. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ha rossz kapcsolat volt és félrelép akkor megbocsát és mehet

ha jó kapcsolat volt és félrelép akkor is mehet de nem bocsátom meg

2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Első, a félrelépéshez két ember kell. Akik kavarnak egymással Tudatosan. A megerőszakolás nem ebbe a kategóriába esik.
2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor, ha az élete múlna rajta. Mondjuk a világ legjobb idegsebésze csak akkor műtené meg ha megkúrhatná előtte a csajomat. Max ekkor, de mivel hogy ilyen eset még nem történt így nem kell megbocsátani semmit :D
2014. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Soha. Egy ilyet nem bocsátanék meg, mindenképpen szakítanék a barátnőmmel.
2014. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nekem megbocsájtott a pasim mert ő is hibás volt mert elhanyagolt én próbáltam megbeszélni de azt mondta hagyjam a hülyeségeimnel
2014. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,lássuk csak... Semmilyen esetben.

Meg tudnám bocsátani, ha:

- egy bulin egy csaj smárolja le, de ő azonnal ellöki, bocsánatot kér, amiért félreérthető jeleket küldött neki és azonnal felhív, hogy izé, ez történt.

- ha megerőszakolják (bár férfit erőszakolni... mondjuk viagrát tesznek az italába és lekötözik, azt még talán megbocsátom)

- ha kényszerítik- pl egy maffiafőnök kinyír engem, ha nem szexel vele. Ez is meggondolandó.


de szerintem az általam felsoroltak közül egyik sem tartozik igazán a megcsalás kategóriájába. ha lesmárolják és visszacsókol, ha ráhajtanak, de nem utasítja el, ha lefekszik mással, és ő is akarja, na, azok semmilyen esetben sem megbocsáthatóak, és amint megtudnám, mehet is melegebb éghajlatra.

2014. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudnám megmondani. Lehet, hogy lenne bocsánat, de függ a körülményektől. Csók? Szex? Egyszeri alkalom? Több hónapos viszony? Ő mondta el, vagy kiderült máshogy? Szerelem is, vagy "csak" szex? Milyen a mi kapcsolatunk? Hibás vagyok? Elhanyagoltam? MIÉRT lépett félre?


Ezek után tudnék választ adni.

2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hosszú kapcsolatban (pláne ha már gyerek is van), az ember nem lép ki olyan könnyen csak egy botlás miatt... Pláne, hogy általában mindkét fél hibás a megcsalásban.

Szóval én először is magamba néznék, és igyekeznék megbeszélni, hogy meg lehet-e még menteni, és kinek miben kellene változtatni, hogy a kapcsolat újra jó legyen.

És ha mindkét fél akarja, akkor igenis meg lehet bocsátani! (Mert mondjuk 10 év házasságot már nem nagyon dob félre az ember csak úgy...)

2014. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én megbocsátottam, pedig csúnyán megalázott... Életem legnagyobb hibáját követtem el. Utána meg ő dobott amikor rám unt, ezt még azóta se tudtam feldolgozni...

Mostantól semmilyen körülmények között! Én sajnos hibáztam, de tanultam belőle egy életre!

2014. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!