Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket csaltak már meg? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket csaltak már meg? Mi történt? Ti mit cselekedtetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Repült a madárkám.
2014. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, sírtam, ha szakitani akart szakitottunk de am hülye vagyok és mellete maradok mert szeretem és nem akarom elveszteni
2014. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sulek Péter ***** válasza:
én is szakítottam vele utána, de nem volt valami kellemes érzés :(
2014. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit csinált?
2014. jan. 5. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatunk volt egy sráccal, kéthetente együtt töltöttünk minden hétvégét. Volt egy nagyon jó barátnőm, egy harmadik városban, akihez a drága párom leutazott egy olyan hétvégén, amikor mi nem találkoztunk. Együtt töltöttek egy éjszakát, a mai napig nem tudom, mi történt pontosan. Az eset után két hónappal tudtam meg a lánytól, mivel már nem bírta tovább a lelkiismerete. Azonnal dobtam a fiút, nagyon megalázva éreztem magam, mindkettejük oldaláról.
2014. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Megcsalt, ezen nincs mit szépíteni. És nem csak egyszeri alkalom volt, a lány a szeretője volt. Amint megtudtam, teljes mértékben kiábrándultam belőle. Fájt, hogy ennyire semmibe vett, de magát az embert nem sajnáltam ilyenek után, és nem volt nehéz istenhozzádot mondani. Mondhatni, azonnal túlléptem rajta, egy ilyen emberért én nem fogok sírni. Nemrég láttam, hogy a kis mocsok kitette fb-re a kapcsolatának kezdetét is (merthogy azóta a lány hivatalosan is a barátnője lett... ki tudja, lehet, őt jobban tiszteli), és nem szégyellte a dátumot. Összejövésük pillanatának azt a napot adta meg, amikor én messze nem voltam otthon, másik városban voltam, de mi még nagyban együtt jártunk. Kb még vagy 2-3 hétig utána. A csajnak korábban nem volt facebookja, nem tudja, hogy szerető volt.

Különösebben nem zavar, egy ilyen embert én nem sajnálok, csak az egómnak tett rosszat a dolog. Azóta persze van barátom, és felhőtlen kapcsolatom vele, így főleg nem tud már érdekelni.

2014. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os: én biztos írnék a lánynak a helyedben, ha nem is bosszúból, nem árt, ha tudja, kivel kezdett ki. Legalább elültetné a bogarat a fülében, aztán legyen köztük bizalom ezután is.. :)
2014. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2 ne haragudj, de te nem a párodat szereted, hanem félsz az egyedülléttől. Sajnos egyre többen keverik össze a szerelmet a saját félelmükkel.

Pedig rá kellene jönnöd, hogy sokkal értékesebb vagy annál, hogy bárki megríkasson téged és van olyan ezen a bolygón, aki sok mindent megadna a mosolyodért. Csak annyit kellene tenned, hogy elhidd magadról, hogy megérdemled az örömöt és ez látszani fog rajtad és több ellenkezőnemű fordulna meg utánad.

Hidd el, menj végig egy utcán mosolyogva, akár csak azért mert egy jó viccre gondolsz és garantálom, hogy többen is megnéznek, és nem azért mert fura leszel, hanem mert a kisugárzásod üdítő lesz másokra és mindenki szeretne részesülni az örömödben. Erre egy véletlen folyamán jöttem rá, amikor "kínomban" röhögtem a "bajszom alatt", utána meg már azon mennyi férfi bámult be konkrétan az arcomba. ;)

Azt a tuskót meg hagyd, aki csak könnyeket tud kiváltani belőled, mert azzal láncol magához. :/

2014. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7., ha írnék a csajnak, az úgy jönne ki, hogy érdekel még a pasi, és -féltékenységből, bosszúból, stb- bele akarok zavarni a kapcsolatába. De valójában annyira magasról letojom, hogy nagyon, ha boldogok azzal a lánnyal, akkor engem pontosan annyira nem érdekel, mintha szakítanának.
2014. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!