Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltak már meg? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg? Ha igen, hogy tudtad feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nálad mi számít megcsalásnak és mi nem?Mi az,ami még megbocsátható?
2012. máj. 3. 18:45
1 2 3
 1/23 mus musculus ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet bocsátani, de semmit sem érdemes.
2012. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nálam a csók már megcsalás. Ha valaki velem van együtt, engem szeret ne csókoljon mást.

Egyébkéntn me csaltak még meg, mert nem volt még barátom.

17/L

2012. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egy csókot se? :( Én úgy érzem érdemes,és megerősítést szeretnék:$
2012. máj. 3. 18:54
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
En ugy dolgoztam fel, h kikezdtem titokban az anyjaval meg a hugaval, de csak az utobbit sikerult!
2012. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ha mással akarsz csókolózni rég rossz a kapcsolatod...hülye felfogásod van, ha jól értelmeztem ezt.
2012. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem mással akarok csókolózni!A párom csókolózott mással,és megbocsátottam neki,de még mindig bánt a dolog :(
2012. máj. 3. 19:01
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Csaltak már meg. Úgy dolgoztam fel, hogy azóta nem foglalkozom vele. És nem bánom, mert sokkal jobban jártam, ő meg durvábban kapta vissza az élettől ^^

Csóktól számít megcsalásnak nálam is, bár ennél komolyabbról volt szó az én esetemben. Megbocsátani nem bocsátanék meg semmit, mert ismerem magam, és tudom, hogy nem tudnám magam teljesen túltenni a dolgon úgy, hogy életképes maradjon a kapcsolat. Ha megcsalt, akkor legyen azzal, akivel megtette, engem meg hagyjon békén. Az sem érdekel, ha megbánta, késő.

2012. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
ha az én nőm megcsalna egy csávesszel,biztos orra törne a srácnak :/
2012. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ha a barátnőd megcsal akkor miért a fiút bántanád?...:D a barátnődet kell büntetni (nem megverni)

amúgy ha megcsalna valaki, azzal már nem is bíznék meg benne, az a kapcsolat sose lesz a régi.

2012. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcáfolnám az előttem szólókat. A barátom jelenti nekem a világot,ő a mindenem. Egy buliban iszonyatosan leittam magamat. Előtte ha ittam mindig csak róla csacsogtam,nem is értem hogy történhetett az egész. Valószínűleg az lehetett az oka,hogy azt hazudták megcsalt engem,én meg részeg fejjel persze el is hittem,az egyetlen amire gondolni tudok,hogy ,,bosszúból" csinálhattam...Smároltam egy fiúval. A legrosszabb az,hogy semmire sem emlékszek! Néhány ködös pillanatra... Én is csak utólag tudtam meg mindent.Azonnal elmondtam a barátomnak,ennyi volt tőlem a minimum(természetesen személyesen,facebookon könnyű az élet...).Még aznap meg is bocsátott. Nem hogy eltávolodtunk volna egymástól,a kapcsolatunk megerősödött. Nem állítom,hogy nem örlődik magában.Talán,de én nem így vettem észre.Azóta rá se bírok nézni más pasira,egyszerűen nem tudnak érdekelni,szinte már elkap tőlük az undor,annyira lesokkolt az egész eset. Akkora a szerelem köztünk,hogy ez fölött is szinte már könnyedén átsiklottunk.Persze mindketten kellettünk hozzá. A bűntudat sokáig kínzott,de csak még szerelmesebb lettem. Ennél nagyobb bizonyíték nem is létezhet arra,hogy mennyire szeret engem. Érdemes volt megbocsátani,én pedig messze kerülöm a piát,disco-t. Soha még egyszer nem lennék képes ezt tenni vele. El tudom képzelni,hogy egy életen át vele legyek.

16/L

2012. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!