Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen a női ideálod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a női ideálod? (Külső/Belső, részletek lent)

Figyelt kérdés

Külső:

Arc: számomra szép az kb. 7-es vagy babaarc (előnyösebb számomra)

Mellbőség: B minimum

Alkat: Vékony vagy átlagos

Magasság: 160-175

Testsúly: N/A (fentebbiek alapján érthető a szám körülbelül

Hajszín: Fekete \ Mogyoróbarna, Aranybarna, sötétbarna (fekete előnyben vagy barna árnyalatai)

Szeme színe: Mindegy óceán kék előnyben

Ékszerek\Tetoválás: Tetoválás nem gond ha nincs túlzásokba esve testékszer max 2


Belső:

Őszinte, barátságos avagy kedves, hűséges,

vallásos-e vagy sem nem számít

intelligens, mondanivalója adekvátak


Egyéb:

korosztály: 18+


22/F vagyok



2014. jan. 5. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
de ez a nagyon minimum, szóval ha értelmes meg jófej meg minden és nem olyan mindenkibe beleszeret típus, hanem tud kötődni :)
2014. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
kihagytam, hogy hosszú haj :$
2014. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

Hosszú haj, macska szemek, egyenes szemöldök, kedves mosoly, átlagos vagy vékony alkat, ne legyen nálam magassabb.


Belső:

Kedves, közvetlen, barátságos, komoly, de azért értse a viccelődést is, családcentrikus, aki időnként szereti a bulizást és a családi programokat.


Egyéb:

Korosztály: nálam max. 8 évvel fiatalabb és max. 4 évvel idősebb, tehát most 18-30

Hajszín, szemszín, mellméret nem számít!


26/F vagyok.

2014. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

utolsó


26 évesen így látod teljes mértékben megértelek!

2014. jan. 10. 18:21
 15/20 A kérdező kommentje:

Magamról: csak a külső:


átlagos kinézet: kisgyerekes arc szerintem mások nem tudom, hogy látják... részben előny leginkább későbbiekben jelenleg hátrány

alkat most már átlagosnál vékonyabb de nem vékony.... sok kilót leadtam mert 183/76 nekem sok volt, hogy nem izomba jött fel nagy része most 183/66

Szőkésbarna haj kék\kékeszöld szem avagy kék és zöld szintváltós az is lehet.

ékszer\tetoválás nincs


Belső:

szinte ugyanaz mint nekem az elvárásom, csak a vallásosság kérdőjel, mert nem vagyok hithű vallásos, de sok mindenben egyet értek... szóval jó magam keresztény-buddhista keverék :D

2014. jan. 10. 18:25
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az elegáns srácokra bukom,akik nem beszélne csúnyán.

Hajszín: mindegy,csak vörös ne legyen.

Szemszín: mindegy,csak világosbarna ne legyen.

A magasság olyan 170-180.


18/L

2014. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
*nem beszélnek
2014. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Összefoglalpm, mi kell nektek a válaszok alapjác:

Cuki pofi, nagy csöcsök, vékony test (38 kg wtf???).

Ennyi, ami nektek kell

2016. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os,csak elárulom,hogy nem sok 165 centis csajnak van nem,hogy C vagy D kosaras cicije,ami még feszes is,de még az is ritka,akinek egyáltalán a B kosár meg van 38 vagy 53 kilósan vagy valahol a kettő között.Ha nem vagy 190 centis,és nincsenek az őseid közt feketék,ami benned előnyösen keveredik-tejeskávé szín,szépen ívelt száj,nagy szerszám,stb-,akkor szállj le szépen a magas lóról,kisherceg,mert ha a valós kinézeted találkozik az elvárásaiddal,és a utóbbiról leesel,szörnyet halsz-nem tudom kitől,de by gyakorikérdések-
2016. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem tudom feltűnt nem túl célszerű válaszolni korábbi hozzászólásra, mert a kiírás óta már eltelt lassan 3 év
2016. okt. 1. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!