Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A transzneműeket miért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműeket miért utálják olyan sokan? Vagyis mi a baj velük?

Figyelt kérdés

Csak sokat látom, hogy mindig őket szidják, sokszor a homoszexuálisok is, hogy ők nem olyanok, nem mutogatják magukat, nem mászkálnak tangában meg ilyesmi, közben őnekik köszönhetjük, hogy a másság ma már elfogadottabb, mint régebben. Ők kezdték el a felvonulásaikkal, nem a konzervatív homoszexuálisok.


Nem értem, hogy miért ők az LMBT-ben is a legkevésbé elfogadottabbak, pedig ezek az emberek is nagyszerűek, csak szeretnek így öltözködni. Az ember kitagadja azt, aki kicsit is másabb, mint az átlag.


Viszont Magyarföldön is kezd egyre gyakoribbá válni a melegség, leszbikusság, de főleg a biszexualitás megjelenni és aki ezt elítéli az nagyon önfejű. Előbb utóbb itt is elfogják fogadni, talán 10-20 év múlva a házasodást is fogják engedélyezni, hiszen az én korosztályomban (14) ez gyakoribb felvállalni és elfogadják. Nem kell félni, hogy elítélnek, jobb az elején tisztázni mindent.


A válaszokat köszönöm, egy 14 éves panszexuális lány.



2014. jan. 6. 22:58
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
68%

A médiának köszönhetjük, hogy elfogadott a melegfelvonulás például és emiatt utálják sokan a melegeket. Amikor sokat mutogatnak valamit, azt az emberek megutálják.


Engem a transzneműek sem zavarnának, de tényleg durva, hogy páran büszkén mutogatják magukat. Most akkor én is menjek az utcán és mondjuk mondjam mindenkinek aki eljön mellettem, hogy heteró vagyok? Na ugye ez senkit nem érdekel. A heterókat is megutálnák marha sokan, ha ezzel büszkélkednek. Hogy miért? Mert ez senkit nem érdekel.


Ne érts félre, én nem támadni akarom itt a transzneműeket vagy akárkit csak hát ez van, ilyen ez a média is, hogy uszít, de olyannyira burkoltan, hogy csak kevesen veszik ezt észre. Amúgy meg amit sokat mutogatnak azt az emberek egy idő után megunják és megutálják. Ezt próbáltam megmagyarázni.

2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
58%

Én nem utálom a transzneműeket, nem az én dolgom, hogy hogyan öltözik és milyen neműnek érzi magát. Szexuálisan nem érdekelnek, de az egy másik kérdés.

34/F

2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Egyszer láttam, ahogy mellettem elbringázott mellettem egy férfi, aki női ruhában volt, látszott rajta, hogy pasi, de még is az is hogy lánynak érzi magát. Az emberek ujjal mutogattak rá és kinevették, fotózták mondogatták hogy ők ezt el sem hiszik, de idióta lehet.

Emiatt gondoltam, hogy kiírom ezt a kérdést, mert nem értettem az egészet, hogy mi lehet a baj. Picit bántó, hogy az emberek mit tudnak egymásra mondani.


Igen, a médiának is köze lehet ehhez. De ha belegondolunk, hogy ha nem mutogatták volna magukat annyit, ilyen nagyon, akkor csak a bűnöző és pedofil homoszexuálisakról tudnának az emberek, és még kevésbé lenne elfogadott, mint most.

A heteróknak minek felvonulás, nekik minden szabad. Ha engedélyezett lenne a házasság, vagy a gyerek vállalás, akkor nem lenne ennyi komplikáció pl..

2014. jan. 6. 23:16
 14/49 anonim ***** válasza:
85%
a transznemű nem is ezt jelenti, hogy is-is. a transznemű úgy érzi, ő rossz testbe született, de a szexuális orientációja attól még meghatározott. ez egy létező pszichológiai probléma, amit leggyakrabban nemváltó műtéttel próbálnak megoldani. amit te érzel, az jobban hasonlít nekem a tipikus tinédzserkori keresgéléshez. gyakran előfordul, legtöbbször kinövik/kinövitek. a felnőtté válás amúgy is legalább 25 évet igénybe vesz, és még azután is van, amikor családos emberek jönnek rá, végülis kihez vonzódnak igazán. 14 évesen még önmagad keresed, a későbbi jellemed alakítgatod, kísérletezgetsz. teljesen normális, egészséges dolog, és ezért is elfogadottabb a korosztályodban mindenfelé. főleg, mert fele nem is gondolja komolyan, csak kipróbálja, mert kíváncsi. és ezzel sincs semmi gond.
2014. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
7%

Mert ez a dolog nem normális! A férfiaknak nem ezért fejlődött farkuk, hogy más férfi seggébe dugja.

A köcsögtöcskölőknek valami nagyon nincs a helyén!

2014. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
58%

Én nem utálom őket se :) sőt igazából kifejezetten szórakoztatónak találom a transzvesztita showkat :D persze tudom ,hogy a kettő nem feltétlen ugyan az plusz élőben még sajnos nem láttam ( öm gondolok most olyanra mint Rupaul dragrace meg ilyenek :))

Am tudom még kicsit fiatal vagy de panszexuális ként melyik nemre szoktál többször gondolni vagy csak érzelmi kötödés után szokott bárki megtetszeni ?

2014. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

A transzneműre úgy értettem, hogy isis hogy férfi test, de női agy pl. Ez nekem isisnek számít, úgymond, de bocsánat, ha a fogalmazásommal megbántottam valakit.

Lehet, hogy csak magamat keresgélem, de ha belegondolok, hogyha mondjuk nő lesz életem választottja, akkor nem lesz jogom elvenni őt, nem lehetnek gyerekeim úgy hogy mindkettőnk hivatalos szülő. Ez egy heteró párnál természetes lenne, lehet hogy férjem lesz. Csak már az is jó érzés, ha tudnám hogy van rá lehetőségem, és nincs kevesebb jogom homoszexuálisként, mint heteroszexuálisként. Tudjátok, az egyenjogúság.


Hogy melyik nemre gondolok többet? Nem tudnám megállapítani. Mindkettőre, választani meg nem fogok. Majd, ha valaki tesz azért, hogy beleszeressek, akkor ő lesz az igazi, nem érdekel, hogy ő most csaj, pasi vagy az egyéb kategóriában van. A lényeg a szeretet kölcsönösen, én nem azért akarok lefeküdni valakivel, mert férfi, hanm azért mert szeretem. Mindegy*saját vélemény*

2014. jan. 6. 23:34
 18/49 anonim ***** válasza:
51%

Kedves válaszolók: köszönöm, hogy megnevettetetek. Még mosst is röhögök.

Kedves kérdezö: lehet hogy én le vagyok maradva, de mi a fene az a pánszexuális?

Egyébként kössz a bókot, hogy konzervatív homoszexuálisnak titulálsz. Ezt még nem hallottam, de nagyon tetszik, úgyhogy magamévá is teszem (ha majd egyszer nyíltan is felmerem vállalni).

De, hogy komolyra firdítsam a szót: én nem így fogalmaznék, hogy utáljuk öket, persze mások nevében nem nyilatkozhatom, de engem személyszerint, maga a látvány taszít, amit a kérdésedben is írtál, hogy meglett férfiemberek nöi göncökben, tangában, kisminkelve stb. flangálnak a nyílt utcán. Természetesen mindenki úgy él, ahogy neki jó, de azért nem kéne reklámozni, és nem kellene az embereket megbotránkoztatni. Ráadásul a sok homofób barom velük azonosítja a melegeket, mert nem fér abba a csökött agyukba, hogy két (,vagy több) teljesen különbözö "állatfajról" van szó. Azt pedig, hogy csak és kizárólag nekik köszönhetjük, hogy a "másság" elfogadottabb, erös túlzásnak tartom, habár azt nem vitatom, hogy lehet benne szerepük.

Egyébként kitagadni valakit, csak örökségböl lehet, és eszem ágában sincs megfosztani senkit a jogos jussától. Távol álljon tölem. Szerintem te a kirekesztésre, vagy kiközösítésre gondoltál.

2014. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ez a véleményed, és különösképpen azt, hogy az enyémet meg nem tiszteled:)

Itt neten nem számít a kor, 48at is írhattam volna, csak gondoltam őszinte leszek^^

2014. jan. 6. 23:49
 20/49 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, menthetetlenül libsi vagy, ráadásul a kártékony fajtából, aki letépi az ember karját amikor a kisujjunkat nyújtjuk.
2014. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!