Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A transzneműeket miért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműeket miért utálják olyan sokan? Vagyis mi a baj velük?

Figyelt kérdés

Csak sokat látom, hogy mindig őket szidják, sokszor a homoszexuálisok is, hogy ők nem olyanok, nem mutogatják magukat, nem mászkálnak tangában meg ilyesmi, közben őnekik köszönhetjük, hogy a másság ma már elfogadottabb, mint régebben. Ők kezdték el a felvonulásaikkal, nem a konzervatív homoszexuálisok.


Nem értem, hogy miért ők az LMBT-ben is a legkevésbé elfogadottabbak, pedig ezek az emberek is nagyszerűek, csak szeretnek így öltözködni. Az ember kitagadja azt, aki kicsit is másabb, mint az átlag.


Viszont Magyarföldön is kezd egyre gyakoribbá válni a melegség, leszbikusság, de főleg a biszexualitás megjelenni és aki ezt elítéli az nagyon önfejű. Előbb utóbb itt is elfogják fogadni, talán 10-20 év múlva a házasodást is fogják engedélyezni, hiszen az én korosztályomban (14) ez gyakoribb felvállalni és elfogadják. Nem kell félni, hogy elítélnek, jobb az elején tisztázni mindent.


A válaszokat köszönöm, egy 14 éves panszexuális lány.



2014. jan. 6. 22:58
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm:)
2014. jan. 28. 19:39
 42/49 anonim ***** válasza:
78%
Látom semmit nem reagáltál arra, kérdező, mikor felhoztuk neked, hogy kevered a fogalmakat. Igazán kíváncsi lennék a reakciódra erre vonatkozóan.
2014. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
hahaaw, most már tudom, köszönöm^^ de a lényegen nem változtat, mert semelyik transz- előtaggal járó szó, amit itt használtunk, nem érdemel elítélést.
2014. jan. 30. 17:19
 44/49 A Fekete ***** válasza:
13%
Kedves hülyék most csak hozzátok szólok, az okosak ne figyeljenek. Az "Isten nem csinál Selejtet"- nem azt jelenti, hogy bárkit selejtnek neveztem, tehát talán a nénikém sem az. Hozzá tenném, itt, a XXI. században, hogy ez egy metafora.
2014. jan. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Hülye aki mondja! De ez is csak téged minösít.
2014. jan. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A Fekete ***** válasza:
8%
Örülök, hogy figyeltél :)
2014. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ugye jól gondolom, hogy nagyon sokat unatkozol?
2014. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A Fekete ***** válasza:
Egyáltalán nem. Valahogy nem tudok unatkozni, mert sok minden érdekel és szinte minden téma leköt.
2014. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Emmanuel23 válasza:

Valószínűleg azért, mert a társadalom nagy része nem képes aggyal felfogni, hogy mi egy rendellenességgel születtünk, és ennek a kezelésére nem az a megoldás, hogy nem engednek minket nevet/nemet változtatni, hanem billogot égetnek a homlokunkra, mert egy egyszerű állásinterjún, orvosi vizsgálaton, hivatalban, postán ki kell tárni azt, ami rohadtul a magánügyünk. Én azért arra kíváncsi lennék, hogy a cisznemű társadalom hogyan reagálna akkor, ha minden egyes ilyen és hasonló helyzetben arról kellene ország-világ-postáskisasszony-orvos-munkáltató előtt értekeznie, hogy mi van a lába között (finoman szólva). Mindjárt nem lenne olyan kellemes.

A másik dolog meg, hogy szintén a társadalom többsége úgy gondolkodik, hogy átnevelhetőek vagyunk. Hát, nem. Születtünk egy rendellenességgel (mint fentebb írtam), elég baj nekünk anélkül is, hogy lelkileg kínoznának és megaláznának érte. Ennyi erővel addig kellene megszégyeníteni és megalázni a vakokat, a mozgássérülteket, a süketeket, az értelmi fogyatékosokat, az autistákat a betegségük, rendellenességük miatt, amíg ki nem gyógyulnak, hátha a lelki gyötrés hatására majd nem lesznek vakok, mozgássérültek, süketek, értelmi fogyatékosok, autisták. Az nem számít, ha belehalnak. Vagy kioltják a saját életüket. Csak addig kell kínozni őket, míg meg nem gyógyulnak.

A harmadik dolog, hogy a többség azt se tudja, miről van szó. Láttam, előttem is írták már - transzVESZTITA, semmi baja a nemével, csak az ellenkező nem ruháit viseli, ordít róla, hogy transzvesztita. TranszNEMŰ, aki a biológiai nemével ellentétes neműnek érzi magát, így lesz ftm (female to male - nőből férfi), vagy mtf (male to female - férfiból nő) - utóbbi a gyakoribb -, és nem ordít róla, hogy transznemű, mert igyekszik minél jobban beleolvadni a társadalomba a választott nemében. Amit a kedves Semjén Zsolt örökre ellehetetlenített a számunkra.

Egy transznemű férfi

márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!