Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori az, hogy egy nyávogós plázacica kioszt egy fiús csajt úgy hogy az köpni nyelni sem tud?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol erről?

Ki látott vagy halott már ilyenről?

Két osztálytársról beszélek akik egy idősek.

Ha nem láttam volna el sem hiszem, hogy egy plázacica így ki tud osztani egy "vagány" csajt.

Szóval aki látott ilyet légyszi írja le, hogy mi és hogy történt.

Ha még több részlet érdekel, kérdezz vagy írhatsz nyugodtan privibe.



2014. jan. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Talán az a "nyávogós plázacica" egy normális és értelmes nő aki kiáll magáért és nem kellene feltétlenül lenézni azért mert ad magára és szeret jól kinézni, nem úgy mint a "fiús csaj".
2014. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És szerelmesek vagy szexelnek?

(téma miatt kérdezem)

2014. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Téma???

Az egyéb-be van, nem a szerelem szexbe.

De légyszi a kérdésre válaszoljatok!:)

2014. jan. 7. 13:45
 4/6 A kérdező kommentje:
1 Egy kicsit félreértettél szerintem, nem nézi le senki azért hogy "ad magára", meg a "fiús" csaj is ad magára, csak pont a "fiús" csajtól szoktuk meg hogy kiáll magáért, és nem hagyja magát.
2014. jan. 7. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én még nem láttam kifejezetten ilyet.


Volt hasonló osztálytársaim között, de ott nem plázacicákról és fiús csajokról volt szó hanem beképzelt libákról és normális lányokról:)


Beképzelt liba beszólt a normális csajnak az órán, amikor felszólították, hogy csak felcsináltatni tudja magát, de a választ nem tudja a kérdésre.


Ebből aztán hatalmas veszekedés lett, míg végül


a terhes lánynak azt mondta a másik, hogy jobb lenne annak a gyereknek, ha meghalna,

erre beszólt a beképzelt libának a másik, hogy a rák egye ki a mellét...


kb ennyi volt.


Egyébként meg a plázacica stílus már rég nem arról szól hogy a lány ad magára, hanem arról hogy még akár nevetségesen is kinéz, csak hogy felfigyeljenek rá...

2014. jan. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a plázacicák számítanak manapság "menőnek"?
2014. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!