Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha lóg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha lóg a mellem? :/ (főleg fiúk de hasonló problémájú lányok véleményére is kivancsi vagyok)

Figyelt kérdés
75D melltartót hordok. A 174 cm-es magasságomhoz 56 kg vagyok szoval szerintem nem vagyok kövér(habár lenne még néhany igazítani való ami nekem nem tetszik de mindegy) szóval nem olyan nagyon durva és melltartóban szépen is áll de nélküle nekem nem tetszik. szerintetek? 15L [link] valami ilyesmi...
2014. jan. 7. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A képen látható mellek isteniek! A kérdés, hogy a tieidek mennyire hasonlítanak rájuk?
2014. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kb ugyan ilyen
2014. jan. 7. 14:26
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2014. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ekkora méretnél nagyon kicsi az esély arra hogy feszes lesz. Van ismerősöm nő akinek kb ekkora neki akkor volt feszesebb amikor volt rajta plussz kiló. Akkor keményebbek és feszesebbek voltak, viszont akkor meg a hasa és a popsija nem volt olyan formás. Most hogy fogyott a melle kb ilyen, puhább viszont az alakja szebb. Valamit valamiért :) Én a formás mellek híve vagyok szerintem ez még szép, egyáltalán nem csúnya szóval ne aggódj miatta ez a testalkat és méret velejárója :) 23/F
2014. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
amig nem kuldesz kepet a sajatodrol, addig ezt a kerdest kamunak fogom tartani.
2014. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor tökéletes! :P
2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Meghibbantál? Világ legtutibb melle az ilyen!
2014. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Uristen..eszméletlen jól esnek a pozitív hozzaszolasok komolyan nagyon szépen köszönöm:)
2014. jan. 7. 14:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy magasak vagyunk, csak én 62 kiló és én 80/B-s melltartót hordok, és nekem is lógnak a melleim. És soha nem mondott egy férfi ezért nemet nekem.
2014. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2014. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!