Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van abban valami, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban valami, hogy a szextől egy fiu jobban elkezd férfiasodni?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy még szűz és az első után jobban elkezd férfiasodni.

2014. jan. 7. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább magabiztosabb lesz és ez látszik rajta
2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
annyi hogy határozottabb, magabiztosabb lehet, vagyis olyan tulajdonságait javítja, ami tetszik a nőknek, így "férfiasabb"-nak is látják
2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Főként külsőre értettem, szőrzet, izomzat stb. De értem mire gondoltok.
2014. jan. 7. 19:35
 5/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Csak a nőknél van változás szüzesség elvesztés után állítólag.Férfiaknál semmi ilyen nincs.
2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyan szőrtelen gebe vagyok, mint előtte. :D
2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én meg csubakka vagyok

és nem volt még szexuális eggyütlétem

2014. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a szextől kezd férfiasodni, szőrösödni, hanem hogy ha szexet akar gyakrabban fog borotválkozni, mert a legtöbb lány nem szereti ha csókolózás közben szétdörzsölik a szája körül, a sok borotválkozás hatására ha eddig nem volt szőrmók típus akkor elkezd erősödni és voálá, már gyakrabban kellene borotválkozni, mint régebben. Ezt a páromon vettem észre, előttem heti egyszer borotválkozott, velem elkezdett 3-4 naponta. Most már a 4. napra nagy szakálla van szinte, sőt a 2. nap rendesen szúr, pedig máskor akkor még majdnem sima volt az arca.
2014. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy ember, aki azt hiszi, hogy a borotválástól több lesz a szőr.
2014. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as ez egy legenda! A borotválkozástól nem nő jobban a szakáll. Ha így lenne akkor az 50-60 éves férfiaknak naponta 3-szor kéne borotválkozniuk. A párod csak "férfiasodott" melletted. Saját tapasztalat is, mert én meg direkt akartam borostás lenni, mert szinte alig van a pofámon bármi is, elkezdtem még a pihéket is borotválni semmi eredménye nem lett, a mai napig főként az államon van szakáll máshol meg talán kijön néhány szál ha türelmes vagyok. :D

Gyakran látni jeleit, hogy egészséges kapcsolatban él egy férfi. Megemberesedik vagy hogy mondjam.

2014. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!