Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén miért a manöken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén miért a manöken alkatú, baba arcú nő kell minden pasinak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy a pasik 99 % -nak ez jön be!Aki meg már lejeb adja az már inkább kínjában teszi,mert ha nincs ló szamár is megteszi!
2014. jan. 8. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem aztán N-E-M!!!!
2014. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a teltebb, husi lányokat szeretem.
2014. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miert neked melyik pasi kell a kisokos nyalas vagy az izmos vagany?hmmm?
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vékonyabb lányokat szeretem, de az egyszerűeket.Nem cica.. :D
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Újabb nő akit visszautasítottak. Biztos hogy a férfi a hibás!...
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jaaaa... igen ez igy igaz... minden férfinak/fiúnak az kell, hiszen mind ugyanazok vagyunk, a szalagról jövünk aztán ugyanolyan életet élünk mindannyian és mindenki ugyanannyi évet, még vonalkód is van a tarkónkon mint a hitmannek
2014. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha nem érdekelne, hogy milyen az arca?


Egyébként, megmondom őszintén, hogy nekem huszadrangú a külső. A lányok nem szívesen hallják ezt, mert ők szeretnék azt gondolni, hogy azért tetszenek, mert ők a legszebbek. De ez nincs így. Egy kevésbé szép lány tetszhet jobban, mint egy nagyon szép. Csúnyával meg még nem találkoztam, legalábbis, mindegyik szép volt, igaz némelyik a bajusz mögött. :D


Szerintem inkább az a gond, hogy a pasikra nem jó szemszögből tekintesz. Szerintem megalázó, ha valaki azt mondja, hogy a barátnőmmel csak azért vagyok együtt, mert nem találtam jobbat... Szerintem nincs jogod arra, hogy így ítélj meg embereket, főleg, hogy nem is feltétlenül ismered őket. Szerintem arról van szó, hogy egyszerűen lenézed azokat, akik nem felelnek meg a te elképzelt ideálodnak (beleértve saját magad). Ami meg nem biztos hogy jó ötlet.


20/F

2014. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert genetikailag belénk van kódolva, hogy ne a lóarcú nőkkel háljunk, akik emiatt frusztráltak és hülye kérdéseket tesznek fel.
2014. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen mind ilyenek vagyunk!

Jobb ha bevonulsz te is kolostorba.

2014. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!