Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem vágynak a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem vágynak a szexre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 21:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert péniszirigységük van!
2014. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Passiflora ***** válasza:

Most, hogy már fel vagyok világosítva erről, majd mondom este a Páromnak, hogy eddig csak megjátszottam!


Vagy inkább ne buktassam le magam, ha eddig ilyen jól ment a színészkedés? :-)

2014. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
De jó hogy szólsz,én hülye meg már azt hittem,hogy vágyom a szexre,sőt élvezem is.
2014. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
...akkor át lennék verve?
2014. jan. 8. 21:34
 15/25 anonim ***** válasza:
..vagy csak nem tudod kihozni a nőkből a "nőstényt" :)
2014. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem évezi veled a szexet és ezért nem vágyik rá.Ennyi.
2014. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
huuu dehogy nem!!! En örülten vàgyok a szexre a pàrommal..imàdom!!! Kivànom öt reggel,délben,napközbe,este és nem vagyok ninfomàn,egyszerüen kivànom öt!!!!!
2014. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Én is vágyom rá. Igaz van a ciklusomban 2-3 nap (mindig ugyanakkor)amikor nagyon nem, ugyhogy ezt már a párom is megszokta.

Szerintem a nők általánosságban igenis vágynak rá,de pl nagyon sok fogamzásgátló mellékhatása a libidó csökkenésével jár.

2014. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mert sok pasi sz*r az ágyban.

Aki jó, azzal jó, hogy vágyunk...

2014. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Rékcsi ***** válasza:
Egy ilyen h*lye kérdést miért kell kiemelni miután megkaptad rá a választ??? Amúgy meg képzeld el h még a szűz lányok is vágynak a szexre...
2014. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!