Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak a barátomat vagy a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Mind ketőt nagyon szeretem de nem bírják elviselni egymást. A hétvégére egyszere akarnak velem programot és választanom kell mind a ketten megsértődnének nagyon ha nem öket választanám. Mit tegyek?
2014. jan. 9. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha így van, akkor elég gyerekesen viselkednek mindketten. Nem kell, hogy szeressék egymást, nem is kell, hogy közös programokon vegyenek részt, de azt el kellene fogadniuk, hogy egyszer egyikükkel szervezel programot, máskor meg a másikukkal. Meg kell érteniük, hogy mindketten fontosak a számodra.

Azt válaszd, amelyikük nem állít választás elé.

2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Először mindig a barátok! A párkapcsolatok mulandók, de a barátok örökké veled maradnak!
2014. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint a 12-es. Bizonyos kor után a barátok kezdenek elfogyogatni. Több olyan barátomban kellett csalódnom, akiről azt hittem, hogy bízhatok bennük, még a legjobb gyerekkori barátnőmben is, akivel testvéreknek tekintettük egymást. Végül ki állt végig mellettem minden nehézségek között és áll mellettem most is? A családom és a párom (aki sajnos hozzám hasonlóan járt az "igaz" barátaival).
2014. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg amúgy sem igazi, életre szóló barát aki már azon is hisztizik, hogy a barátnője hétvégén a barátjával is szervez programot, nemcsak vele. Mondjuk a barátnak sem kellene hisztizni a barátnős programokon.
2014. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Soha ne hagyd cserbe a barátnödet fontossab hidd el!
2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!