Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban fogom érdekelni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban fogom érdekelni, ha eltűnök egy kis időre?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúbarátomba. Nem volt semmi gond, amíg be nem próbálkozott nálam (én visszautasítottam). Akkor viszont elindultak bennem érzések, és mostanra már totál belezúgtam. Bevallottam neki, nem konkrétan, de értette a lényeget, és mondta, hogy ő nem gondolt ilyesmire (tehát csak kavarni akart). Azóta eltelt egy kis idő, és máshogy viszonyul hozzám. Elég sok apró jel van, amiből az jön le, h ő is többet érez. Kérdezgetett is, h mit érzek iránta, de letagadtam, h kapcsolatot akarok vele (mert megijedtem, h megint kosarat kapnék). Szóval most semelyikünk sem tudja, mit akar a másik. Legutóbbi találkozásunk (ami 2 hete volt) óta egyszer rám írt facebookon, aztán egy héttel később én írtam rá (ez volt 2 napja). Arra gondoltam, eltűnök egy időre, kikapcsolom a csetet facen, mert rengeteget vagyok aktív, ahogy ő is, és mégsem ír... Talán ha azt látja, hogy eltűntem, akkor jobban fogom érdekelni, esetleg fel is hív. Szerintetek?

19/N


2014. jan. 9. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor le fog tojni valószínűleg és beszélget mással..
2014. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy le fog tojni, de ez az "eltűnök egy időre" dolog sose vezet semmi jóra.
2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan a százalékunk:DD
2014. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy valtozast ne varj tole. Az apro jeleket valoszinuleg csak bebeszeled magadnak vagyis azt latsz amit latni akarsz.

Egyszer elmondta hogy mit szeretne es mit nem.

Ha egy fiu akar valamit egy lanytol akkor nem igy viselkedik vele.

2014. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de készülj fel azért arra is, hogy ez nem úgy jön ki mint ahogy te tervezted. Amúgy meg mi lenne, ha lejjebb adnád a büszkeséged és megkérdeznéd személyesen? 19 éves vagy hát szedd már össze magad! Ha elutasít, akkor mondd meg neki, hogy többet nem keresed ezzel... mittom én... Ha így trükközöl nem jutsz semmire, csak az időt húzod.


Szerintem.

2014. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele nyílt és őszinte.Mondd el neki ezeket,amiket leírtál,hogy mit szeretnél tőle és miért utasítottad vissza legutóbb.Az eltűnést nem javasolnám.
2014. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!