Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok előítélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok előítéletes ember, akik a nagyon csinos szép lányokat elítélik, amikor nem is ismerik?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem ezt a felfogást. Hogyha valaki jól néz ki az már csak egy buta, félre kúró, anyagias, elkényeztetett liba, és nem is lehet komoly kapcsolat vele? Komolyan ilyen primitív gondolkodása van a legtöbb embernek? Az lenne a normális, ha ilyen nőkből lenne nagyon sok!
2014. jan. 10. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalat. meg nem mindegy hogy néz ki jó: igényesen, természetesen jól? mert több ilyen lányt ismerek és jóban vagyok velük, nem nézem le őket. vagy csöcsöt segget kidobó, műhaj-műszempilla-szétszolizott-giccsesen szép? mert ezek tapasztalataim szerint olyan sötétek és naivak mint a hátsó felem. sajnos.
2014. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

9 cigány előtt előveszel 1.000ft-t, mind a 9 kiragadja a kezedből és elszalad. A 10. cigánytól akivel találkozol mit vársz ? Ugyan ezt!

így van ez a szép lányokkal is. Ha 9 ribi, a 10.től sem vársz többet.

2014. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Te így vagy a BMW-s fickókkal, hogy csak meg akar dugni!

Ennek ellenére beszállsz... :D

2014. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Félre értések elkerülése miatt nem nőként tettem fel ezt a kérdést! :D Csak kicsit zavar, hogy a haverok is így vannak ezzel, mikor semmi alapon ítélkeznek, minden féle logika nélkül. Azt tudom, hogy vannak anyagiasok is, de nem mindenki olyan. Én most nem a póthajú szolis nőkre gondolok, hanem a természetesebbekre.
2014. jan. 10. 09:48
 5/19 anonim ***** válasza:

Nahhh, tessék, Te is ugyan az vagy!:

"Én most nem a póthajú szolis nőkre gondolok, hanem a természetesebbekre."

Áruld már el, mi a bajod a póthajjal és a barna bőrrel!

2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezt most nem az agyonsminkelt-agyonszolizott, mindenüket kipakoló macákról írom, hanem a természetesen szép lányokról:


Férfiak: talán "túl kicsinek" érzik magukat egy nagyon szép lány mellett, ezért inkább nem is próbálkoznak vele, meg attól félnek, hogy megcsalná őket, mert egy ilyen szép lánynak biztos rengetegen udvarolnak.


Nők: féltékenység. Ha valaki szebb náluk, az már csak azért is egy hülye r....nc.

2014. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs velük, köztük is vannak rendesek, csak én nem tartom olyan természetesnek őket.
2014. jan. 10. 09:57
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha meg valakin 6 kiló smink van, meg mindenét kipakolja, műhaj, műszempilla, feltöltött száj stb, akkor az ember óhatatlanul azt gondolja, hogy egy ilyen nőnél túlzott hangsúlyt kapnak a külsőségek. Ami nem jó pont.


Persze ettől még nem kell őket (sem) elítélni. Sokan azért viszik túlzásba a szépítkezést, mert nincs semmi önbizalmuk.

2014. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Savanyu a szölö szindroma! ( Ilyen jo csajom nekem soha nem lesz. Nem is kellene mert biztosan qrva. Na igy már nem is sajnálom annyira. Fennhangon a haveroknak: Mondom, hogy egy ribi. Fujj!) Persze ez nem ilyen tudatos/logikus de gyakran üvölt belöle a kisebbségi komplexus.
2014. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdés témája az "előítélet", nem pedig a "természetesség"....
2014. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!