Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok előítélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok előítéletes ember, akik a nagyon csinos szép lányokat elítélik, amikor nem is ismerik?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem ezt a felfogást. Hogyha valaki jól néz ki az már csak egy buta, félre kúró, anyagias, elkényeztetett liba, és nem is lehet komoly kapcsolat vele? Komolyan ilyen primitív gondolkodása van a legtöbb embernek? Az lenne a normális, ha ilyen nőkből lenne nagyon sok!
2014. jan. 10. 09:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ránézésre nem ítélkezek senki felett (negatív értelemben). A nagyon csinos és szép lányokról pedig kifejezetten pozitív gondolataim vannak. Az más kérdés, hogy előfordulhat, hogy később a viselkedésükkel erre rácáfolnak.
2014. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a társadalom mindig megkérdőjelezi a nőket.

Nő: Szeretek festeni, művészalkat vagyok.

Társadalom: Akkor biztos ronda vagy.

Nő: Érdekel a fizika.

Társadalom: Akkor biztos ronda vagy.

Nő: Okos vagyok, intelligens, és van 4 diplomám.

Társadalom: Hm, biztos a külsőségbeli hiányaidat kompenzálod így.

Nő: Szép vagyok, és élvezem, ha ezt más is észreveszi.

Társadalom: ÚRISTEN, EKKORA FELSZÍNES LIBÁT, NEM MINDEN A KÜLSŐ, TUDOD, VAN ÁM OLYAN, HOGY INTELLIGENCIA ÉS SZERÉNYSÉG IS.

A társadalom be van szarva az okos nőktől, mert az okos nők azok, akik fenyegetést jelentenek a férfiközpontú társadalomra. Ha az okos nő cserébe még szép is, az meg aztán totális életveszély.

2014. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Talán azért mert amit tapasztalunk az nem azt mutatja, hogy egy egyszerű ember is kell nekik.....
2014. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hogyha valaki jól néz ki az már csak egy buta, félre kúró, anyagias, elkényeztetett liba, és nem is lehet komoly kapcsolat vele


Ha valaki úgy nézki, hogy ezt gondolom róla, az a csaj általában annyit a külsejére ami már sok. Kiló smink, ilyen-olyan krémek, szoli, csak divatos,drága cuccok...


Ezzel egyrészt önmagában bizonyítja hogy buta, akármennyi iskolája is van. Másrészt, ugyanezt várja el egy "férfitől", tehát tulajdonképpen el van szállva magától és nem jön rá, hogy egy férfit nem érdekelnek a külsőségek, csak a higiénia, a divatmajmok csinálják ugyanezt férfiként. De ők sem az eszükről híresek.

2014. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Missi_Key ***** válasza:
egy szó: irigység
2014. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
élet problémái
2014. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
most ez olyan ha mar megiszol egy hideg sort egy buliba es no vagy mar akkor lenezik az embert vagyha iszol es jol erzed magad esetleg berugsz egy kicsit.hiaba tudod az eszed es nem os kell semmi olyan dolgot csinalnod. szerintem minden no ihyon de mertekkel.
2014. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14 te se vagy előítéletes áááá dehogy.

Sose értettem,miért ne lehetne egy nő fullos,igényes,attól még lehet kedves,nincsen logikai implikáció a kettő között.

És nyilván elvárja a pasitól,mert add magára akkor a partnerének is kell.Ez oda vissza megy.

Az meg,hogy a ,,divatmajmok" nem az eszükről híresek,akkor nos én nem is tudom,hogy fogom most befejezni az egyetemet(és nem bölcsész büfé szakon vagyok,hanem az ország egyik legkeményebb képzésén ahol 500 főből 10 talán végez) mindezt meló mellett,ahova bekerülni nagyon nehéz,komoly szaktudás kell.

2014. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Csak óvatosan!

Elhisszük, hogy annyira okos vagy, hogy az ország IQ Top100ba bekerülnél.

De ezt ne itt és ne NONAME-be bizonyítsd...üres szavak...

2014. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!