Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet leginkább meglecké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet leginkább megleckéztetni valakit, ha játszott az érzéseiddel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha lehetne akkor nem csinálná ennyi férfi és nő.
2012. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először is meséld el, hogy mi féle játszadozás volt. Így, mert a semmire nem tudok mit írni....
2012. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TOMAtm ***** válasza:
sz*rj a táskájába.
2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ugy hogy szarsz ráá és boldognak lát.:)
2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Na ezekle a válaszokra majd én is kiváncsi vagyok, mert én is pont igy jártam :/
2012. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
*ezekre
2012. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hunter92 ***** válasza:
20:56-nál a pont. Lássa azt, hogy tökéletesen boldog vagy nélküle és még csak nem is gondolsz rá. Ennél nagyobb büntetés nincs.
2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Többnyire semmivel. Volt már több ilyen kérdés, egész egyszerűen aki mások érzéseivel játszik, az érzelmileg sehogy nem kötődik ahhoz a félhez, így semmit nem tud tenni, ami érzelmileg/lelkileg bánthatja. Tényleg semmit, mert lesz.rja, magasról.

Ha meg fizikailag vesszük, hiába vereted agyon, akkor is csak a testét bántod, és még fel is jelenthet érte, és te szívod meg.


Ez szívás, ha átvertek, kihasználtak, stb akkor annyit tudsz tenni, hogy vállat vonsz, hogy igen, ez van, már nem tudok rajta változtatni, DE tanulni belőle igen, így okulni fogok ebből, és legközelebb elkerülöm az ilyet.


Ennyi, ennél többet nem. Persze úgy érzem most egy 15-16 éves sértett kamasznak írom ezt, aki ezt úgyis lesz.arja, és kitalál vmi gyerekes "bosszút", amivel persze nem ért célt, de gondoltam leírom...

2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó nem vagyok már kamasz,és nem gondoltam "semmiféle" bosszúra,csupán tanácsot vártam,hogy hogyan lehet túllépni valakin,úgy,hogy kicsit "elszégyellje" magát a viselkedése miatt..

2012. szept. 10. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:

ehhez tudni kéne, mégis hogyan játszott veled...

Miket csinált?

2012. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!