Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van a gondolkodás gondommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a gondolkodás gondommal?

Figyelt kérdés
Szeretek élni. Szeretem a fiúkat , szeretem a szexet , szeretem a részeges estéket , a haverokat , a hülyéskedéseket, az életemet , szeretem magamat. Szeretek a pillanatnak élni. Azt mondják hogy r betűs vagyok ( nem engedi a trágárság szűrű kiírni , de még úgy se hogy bele csillagozok). Ha ezt meghallom , én azt felelem rá hogy ha ilyen a r betűsnek lenni, akkor örömmel vagyok r betűs. Szerintem képmutatás olyannak titulálni magamat aki nem vagyok. Miért szükséges az embereknek az a boldogsághoz , hogy mások is elfogadják őket ? Minek ezek a förtelmes kétszínű gesztusok ? Én szerettem bevállalni magamat , hangot adni a véleményemnek , és igen is nem tagadni : EZ VAGYOK ÉN. Még mások azon gondolkoznak hogy megtegyem vagy ne tegyem , én a lecsó közepébe vágok , nem kertelek. Kitűnök a tömegből. Igen fiatal vagyok , 15 éves , nem tagadom , de viszont nem élek egy rózsaszín ködben , nem érdekel az aktuális divat , én a saját divatomat követem. Nem érdekelnek ezek a cuki kis lányos gondolatok , én inkább a világ nagy dolgairól szeretek gondolkodni. Magáról az életről. Úgy érzem hogy vannak akik fel néznek rám , mert bátor vagyok , de valahol legbelül tudom hogy én , a kicsike városomban , csak egy örök fekete bárány maradok , akiről mindig pletykálhatnak , akit mindig meghívnak minden buliba , hisz nem is lenne igazi buli egy buli ha nem lennének botrányok . Én ez maradok az emberek szemében. Mert tulajdon képen az emberek nem azt látják ami igazából van , ha nem azt amit látni szeretnének. Nem számít hogy ezen kívül lehetek bármilyen okos , tájékozott , az embereket nem érdekli , mert én nyíltan beismerem a tabu témákat. Én nyíltan vállalom magamat és minden vágyamat.

2014. jan. 11. 22:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én nem ítélem el a másik oldalt , leszögezem. Nem azt ítélem el hogy ők másképp élik meg a dolgokat. Nem. Én az emberi képmutatást ítélem el.

És látod milyen vicces ez az egész ? Te is első látásra ( most olvasásra ) ítélsz. Nem ismersz. Csak ebből a kérdésből levágtad hogy egy élet tapasztalatlan kis csitri vagyok , akit nem érdekel más csak a bulik , a pasik , meg a népszerűség. Oké. Fogtam. Viszont , te milyen alapon állítod ezeket rólam ? Nem állítom hogy mindent tudok az életről , de ahogy látom te se , nem számítva hány éves vagy , mert ha ennyire sokat tudnál , nagyon tapasztalt lennél nem csitriztél le volna. Itt nem azt mondom mint te rólam ismeretlenül , hogy nem vagy érett nem. Hiszen ésszerű érveket hoztál fel ellenem. Itt azt állítom hogy nem vagy teljesen érett ahogy senki sem , szerintem nincs egyetlen egy ember sem a bolygón aki elmondhatná hogy mindent tud az élet dolgairól , mert az nem bölcs , hisz bölcsesség az hogy bevalljuk mennyi mindent nem tudunk még. Mert tanulunk életünk végig.

Itt azt akarom kifejezni , hogy nem lehet rögtön csak úgy lecsitrizni valakit , mert képzeld azon kívül hogy élvezem az életemen , vannak céljaim , ambícióim . Ergo , honnan tudod te én mit éltem meg ? 15 éves vagyok , igen , de mutatta nekem a világ a cudar oldalát is. Most nem sajnáltatni akarom magam , mert mindenél jobban utálom a sajnálatot. Honnan tudod te hogy milyen a családom ? Milyen fontos embereket veszítettem el életem során ? Mennyit küzdöttem ?

Nem biztos hogy érted mit akarok evvel kifejezni , de most pont igazoltad gondolatimat.

2014. jan. 11. 22:53
 12/19 A kérdező kommentje:
* kijavítom magam , nem nem ítélem el a képmutató embereket, csak nem támogatom , mert nincs jogom semmit , és senkit sem el ítélni. Ki vagyok én hogy ítélkezzek ? De ki az aki jogosan ítélkezhet bárki fölött ?
2014. jan. 11. 23:04
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#11: Ez mind szép és jó, de 15 évesen elég röhelyes ilyen "nagy" dolgokat kijelenteni. Te csak egy lázadó tinilány vagy. Minden tinilány másnak hiszi magát a többieknél. Szerintem abban, hogy bulikba jársz meg részegeskedsz, meg balhés vagy, semmi különleges nincs. Ettől nem leszel szimpatikus, sem egyedi. Az igazán más emberek nem hangoztatják, hogy mások... Ja, szóval nem magától értetődő :)


Hidd el, rengeteg hozzád hasonló ember van. Sok.


15 évesen szereted a szexet? Gratulálok.


RRRRRRRRR!

2014. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy szimpatikus akarok lenni ? Én csak önmagam vagyok. Én nem írtam egy szóval se hogy más lennék a többieknél , én azt írtam hogy máshogyan gondolkozom mint a korom belliek többsége. Más témák kötnek le. Nem tartom magam egy percig se különbnek , csak nem bírom a jó pofizást és a kertelést , meg az ítélkezést.
2014. jan. 11. 23:09
 15/19 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Kezdem ott, hogy nem ítéllek el. DE. Mindenkinek megvan a saját maga drámája. Mindenki vesztett el embereket, mindenkinek voltak bitang rossz napjai, évei, stb. Nem kell magad piedesztálra emelni, csak mert "az élet megmutatta a cudar oldalát". Hidd el, vannak, akiknek sokkal rosszabb. De nem feltétlen az a megoldás, hogy a bulikba és alkoholizmusba menekülsz 15 évesen.

Jössz azzal, hogy mert te így vagy önmagad, ez oké. De mégis mi volt a célod ezzel a kérdéssel?

Igen, sokak szerint ez a gondolkodásmód rossz. És ezt elmondják, te pedig hajtogatod tovább, hogy de te így vagy önmagad. Ez így nem sokra vezet..

Amúgy keress "hipstereket", az ilyen beállítottságú ismerőseim jó része ugyanígy gondolkozik. Ők valószínűleg nem fognak elítélni a lázadás meg a szabadszelleműség miatt.

2014. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De a hang vételből úgy ítélem hogy nem pártolod ezt. Igazából félre lett értelmezve e a kérdést. Ezt a kérdést nem azért írtam ki hogy magamat istenítsem. Nem. Ezt azért hoztam fel ezt a kérdést hogy érveket és ellen érveket hozzak fel magamról. Nem akarom hangsúlyozni hogy nekem mennyire rossz meg stb... csak azt akarom mondani hogy az ember nem tudhatja meg mit élt meg a másik ,, ahogy engem is le csitriztél kapásból . A másikat pedig félre értettétek. Én nem hanyagolom el a kötelezettségeimet. Vannak céljaim , amiért keményen megküzdök. A részeges esték nem minden hétvégén , ha nem néha , néha mikor úgy döntöttünk hogy ideje egy kis bulinak , de akkor sem detoxik iszom magam. Szóval ezt nem mondanám alkoholizálásnak. A szeretem a szexet mondatomra vissza térve , na és ? Ha ezt egy fiú írná ki őt persze nem ítélnétek el. Igen szeretem. Szerettem a csábítós játszmákat , a sikereket , mindent. Ettől nem érzem magam kevesebbnek. A hipszterekre rátérve , nem egy magányos lány vagyok , rengetek mú barát vesz körül ,de én igazából örülnék egy igazinak is , de az emberek nem merik ezt az egészet a szemembe mondani , csak a kavarás.
2014. jan. 11. 23:29
 17/19 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Valóban nem pártolom, de mielőtt ítélkezem, próbálok rájönni az okokra, ki mit miért tesz.

Ebben egyet értünk, tényleg nem lehet tudni, ki mit élt át. Viszont, kukkold meg jobban a nevem, nem én csitriztelek le.

Az alkalmi ivásból is könnyen lehet alkoholizmus. Nem egy ismerősöm kezdte így, és kettőről tudok, aki mára Londonban dolgozik prostiként. (Persze e nem jelenti azt, hogy mindenki így végzi..) Egyébként a piálást tényleg félreértettem, nekem úgy jött le, hogy rendszeresebb.

A műbarátokat meg hagyd a francba, jobban jársz.

2014. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg hogy normális választ kaptam végre. Bocsi , csak már megszoktam hogy mindenki ugyan azt írta. Nem hiszem hogy baj lenne hogy néha néha iszok , nem fogok rá szokni. Amúgy is mindig tudom hol a határ.
2014. jan. 11. 23:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Mr. Truth, ja nem a Merciben, csak naponta járok arra. CLA-val...
2014. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!