Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás alkalmával ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás alkalmával ha engedném neki a csókot, akkor azt jelzésként is venné, hogy szeretnék tőle többet?

Figyelt kérdés
Majdnem 1,5 hónapja beszélgetünk neten egy fiúval, de még eddig nem találkoztunk a suli miatt, meg időnk is alig volt, de pár nap múlva megejtjük majd az első találkozót. Ő azt mondta, hogy szeretne tőlem többet is, mint barátság, persze, ha én is akarom. Erre én azt válaszoltam, hogy először találkozzunk, és majd aztán meglátjuk. Ha jól fogjuk magunkat érezni, és ő talán meg akarna majd csókolni, akkor engedjem neki, vagy első találkozón még 'túl sok' a csók, akármennyi ideje is beszélgetünk? Ha engedni fogom neki, akkor arra fog gondolni, hogy én is szeretnék tőle többet, vagy csak könnyűvérűnek tartana, mert ha vele az első talin már smárolok, akkor bárki mással is ugyanezt csinálhatom, vagyis értitek mit szeretnék mondani. Eddig nem volt még fiúm, nem tudom, hogy mégis 'hogyan' csináljam. 18/l 22/f
2014. jan. 16. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Érzed, hogy mikor állsz rá készen.

Én személy szerint várni szoktam 3-4 randit is, mire megteszem. És nem azért mert félnék, csak szerintem ennyi dukál ennek.

2014. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem, ha már annyi ideje beszélgettek, és gondolom tudjátok hogy néz ki a másik, és még találkozni is akartok, akkor több, mint valószínű, hogy jól fogjátok magatokat érezni, max egy kis idegesség kijöhet rajtatok, de ez természetes :)

a csókot illetően, meg nem hinném, hogy könnyű vérűnek tartana, ha főleg ő kezdeményezi a dolgot + ha jól érzed magad vele és ő is veled, akkor nem értem mi lehet a probléma.. :)

2014. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért remélem a videocset már megvolt.
2014. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 randin max puszi :) másodikon a szájrapuszi, ha jófej :D 4 randinál kb csók, de hogy jön :)
2014. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan engedheted. Arra fog gondolni,hogy te is többet akarsz barátságnál. Barátok jó esetben nem csókolóznak... Attól szerintem ne félj,hogy könnyűvérűnek tart majd! Hülye gondolat lenne.
2014. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó neked, hogy találkozhattok :) sajnos ez nekem nem jott össze, szerintem simán engedheted, de csak ha úgy jön ki a helyzet, azért te ne mássz rá :) meg ha nem csókolóztok, csak mondjuk egy puszit adsz neki akkor még jobban fog vágyni rá :D leglább is én ezt gondoltam, de nem biztos hogy igaz, mert nekem se jött össz :D szoval szerintem simán engedheted! hajrá! :)
2014. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha a randi végén akar igy elbúcsúzni akkor belefér... randi közben még semmi esetre sem ajánlom...
2014. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!