Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a huszonéves nőket is csak leginkább a férfiak külseje érdekli?

Figyelt kérdés
Ti mikor döbbentetek rá hogy ugyanolyanok mint a tinik? Férfi részről pedig azt érzem hogy ők inkább már keresnék ilyenkor a hozzájuk leginkább illő személyiséget és kevésbé érdekli őket a felszínes külsőségek. De akkor miért mondják hogy a férfiak éretlenebbek általában és egy huszonéves nőhöz idősebb pasi illik?
2014. jan. 16. 11:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
6%

ez a legyen kisugárzása duma is csak egy átlátszó álca.

miért,kinek lehet jó kisugárzása?aki jól néz ki és kész.

ha csúnya,akkor elfordulsz tőle,rá sem nézel,meg sem hallgatod a poénjait,úgy sem ismered meg az embert valójában.

2014. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is huszonéves vagyok, és rohadtul nem érdekel a külső, sőt tizenévesen sem érdekelt...Ennyi :) Le lehet hurrogni, meg pontozni, de így van :)


L23

2014. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
10%

ennyi hazug embert egy rakáson :D

semmi baj azzal,ha valakit a külső érdekel,ez a természetes,mindenki így van vele.

de miért kell hazudni?mondd a szemembe,de ahhoz egy szánalmas féreg az összes lány.

és mehet a lepontozás :)

2014. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

A kisugárzást én se értem. Valahogy véletlenül mindig azoknak van jó kisugárzása akik jól néznek ki. milyen érdekes.. A csúnyább srácoknak pedig sosincs önbizalmuk. ez is olyan törvényszerűség. Képzeld nekem van, engem meg pont ezért nevetnek ki hogy nekem mégis mire van önbizalmam...alapjaiban rohadt az egész és azért mert az emberek nem őszinték. Miért nem képesek felvállalni a nők hogy ez mozgatja őket elsősorban?


Mi ez a megvédés duma is? egyszer egyenlőségről beszéltek(nemi egyenlőségről) utána meg arról hogy a férfi védjen meg ha kell... Össze vissza beszélnek a nők. ez az igazság. Most akkor kell az egyenlőség vagy nem? Mert ha azért lázadtok hogy legyen akkor ne várjátok el hogy a fréfi majd megvéd! meg többet keres. meg a többi baromság.


Áruld el akkor milyen igénytelenségről beszélsz! Látjátok amint jönnek a konkrétumok meg az érvek valahogy kifogy a lőszeretek és semmit nem tudtok mondani. Ahelyett hogy beismernétek azt ami nyilvánvaló.

2014. jan. 16. 11:47
 15/31 anonim ***** válasza:
márpedig nekem fontos a szöveg.. és láttam már kevésbé jópasikat, akik levettek a lábukról a szövegükkel. az h te ezt elhiszed-e vagy se, totálisan less....rom:D
2014. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ma 11:46


Gondolkozz már egy kicsit te elkeseredett fiúcska :D Ez egy anonim oldal...minek hazudnánk???

A párommal tizenévesen jöttem össze, és bármilyen hihetetlen, nem a szőke herceg fehér lovon: már akkor is kopaszodott, macis alkat, aránytalanul nő a szőr az arcán, nincs tökéletes fogsora és még sorolhatnám...De engem nem érdekelt, mert a személyisége fogott meg! Volt olyan, hogy a barátnőm, amikor összevesztünk közölte, hogy bottal sem piszkálná meg, a másik enyhén ittas állapotban őszintén megmondta hogy nem néz ki jól...Szóval akkor hazudtam?? Szóval akkor egy szupertuti helyes sráccal vagyok? Nem! De engem nem érdekel, mert 7 éve szeretjük egymást, és lesz*rom, h ki mit mond ;)


L23

2014. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

Én nem fogok hazudni, huszonéves nőként érdekel a külső, bár nem olyan mértékben, ahogy azt te hiszed.

Nem kell modellnek lennie, de ha valakihez képtelen vagyok szexuálisan vonzódni, akkor akármennyire is jó ember és akármennyire is illik hozzám a személyisége, nem lesz belőle más, csak legfeljebb barátság. Nekem fontos a szex és fontos, hogy ilyen formán is vonzódjak a másikhoz, ami igen, lehet megkövezni, leginkább a külső és az illat keveréke. Na meg persze az a bizonyos kisugárzás, amiről azt mondjátok nem létezik. De igen, létezik. Ha valaki szexis, akkor az nem feltétlenül azért az, mert a kockahas meg a borostás arc. Ennél kicsit több kell.

De abban nem értek egyet veled, hogy felszínes lennék, vagy legalábbis a korosztályban mindenki az lenne. Nem figyelem, milyen márkás cuccokban jár, nem figyelem milyen drága az órája vagy hogy milyen stílusban hordja a haját. Se autó se lakás, se semmi ilyesmi nem szempont. Csak annyi a lényeg, hogy ha már a jelleme összeegyeztethető az enyémmel, akkor már le is tudjak feküdni vele, ne csak fintorogva nézni rá, már akkor is, amikor ruhában van. És még a barátnőim véleménye sem érdekel, hiszen ez az én életem, nem az övék. Akkor meg miről beszélünk?

2014. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
7%

tökéletesen látod a dolgokat,kérdező,hatalmas pacsi neked :)

én elkeseredett fiúcska?tökéletesen elégedett vagyok,nem értem miért lennék elkeseredett?

csak a hazugságot rühellem mindennél jobban.üres szavaid pedig elég unalmasak már :)

érdekes,hogy itt minden ilyen kérdésnek jön egy tucat ember ilyen példákkal.

2014. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17-es végre.

valaki beismerte,hogy még a "kockahas és borosta" azaz a kidolgozott test és férfias arc sem elég,még ettől is sokkal több kell.

nincs ezzel semmi baj,csak tök felesleges félrebeszélni,be kell ismerni és kész.

engem is csak a szép lányok érdekelnek na és?

ez a 23/L meg gondolom hasonló szinten áll külsőleg,mint a pasija és szépen összeillenek.

na le is zárhatjuk ezt az egészet.

2014. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem vagyok ilyen. Engem tényleg a személyiségek, jellemek mozgatnak. Az előző barátnőm nem is tetszett külsőre... Viszont ilyet én még nem láttam fordítva. Egy lánynak ez elképzelhetetlen hogy számára ne legyen fizikálisan vonzó egy pasi. Persze jönnek a kamudumák hogy szar lesz a szex meg minden. MIntha annyira számítana az az ösztönlénykedés. Nagyon hátul van ám a rangsorban a szex..nem más az csak kellemes együttlihegés normális kapcsolatokban egyáltalán nem domináns jelentőségű.

Ti meg szokás szerit piadesztálra emelitek a szexet is mintha valami nagy dolog lenne. Mintha ideológia lenne mögötte meg hasonló nagy dolgok. Szerintetek 30 perc izzadás együtt mit épít a kapcsolaton? egy 30 perc beszélgetés talán épít is valamit rajta.

2014. jan. 16. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!