Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a huszonéves nőket is csak leginkább a férfiak külseje érdekli?

Figyelt kérdés
Ti mikor döbbentetek rá hogy ugyanolyanok mint a tinik? Férfi részről pedig azt érzem hogy ők inkább már keresnék ilyenkor a hozzájuk leginkább illő személyiséget és kevésbé érdekli őket a felszínes külsőségek. De akkor miért mondják hogy a férfiak éretlenebbek általában és egy huszonéves nőhöz idősebb pasi illik?
2014. jan. 16. 11:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

17 vagyok.

A 19-es félreértett, nem azt mondtam, hogy az sem elég, ha valaki iszonyat jól néz ki, hanem hogy nem az a legfontosabb. Mert hiába adonisz valaki, ha különben lehetetlenül viselkedik. Van egy ismerősöm, mackós alkat, mondjuk látszik, hogy a zsír alatt izom van, de akkor is. Olyan eszméletlen szexuális kisugárzása van, mint a sicc. Akárhányszor meglátom, kb elájulok tőle. Míg voltak olyan pasijaim (rövid távon), akik csupa izom voltak, kockahas meg a többi, tök jól néztek ki, de valahogy nem ment a dolog velük. Semmi szexi nem volt bennük ennek ellenére sem.


Kérdező. Attól még, hogy neked nem számít a szex kapcsolatépítő tevékenységnek, nálam ez igenis dobogós helyen van. A kapcsolat tartóelemei közül az egyik. Én elfogadom, hogy neked nem olyan lényeges, de attól még ne mondd, hogy másnak sem lehet az. Esetemben az a 30 perc izzadás annyit tesz a kapcsolathoz, intimitáshoz, egyebekhez, hogy nélküle lehetnek akármilyen mélyreható beszélgetéseink, a franc se fog járni azzal az egyénnel. Ha nem is a szex miatt vagyok valakivel, nélküle csak simán barátok vagyunk, akkor meg ismét tárgytalan a kérdés. Merthogy barátok esetében nem a külsőt nézem, valóban.

2014. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Én egyáltalán nem értelek.... hallottál már arról, h a szépség relatív? pl. van olyan h én egy pasira azt mondom, h fúúúú, de jól néz ki, a barátnőmnek megy egyáltalán nem jön be. HAHÓÓÓÓÓ, ÉBREDJETEK MÁR FEL!!!!!
2014. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

Ha megmondod, hogy fontos a külső-számító r...banc vagy.

Ha azt mondod, h nem számít-hazudsz.

Ha lefekszel vele az első egy hónapban-r.....banc vagy.

Ha nem fekszel le vele az első egy hónapban-frigid vagy.

Ha azt mondod, hogy fontosak a belső értékek-hazudsz.

Ha azt mondod, h nem fontosak a belső értékek-hazudsz.

Ha keresed a társaságát-friendzone.

Ha nem keresed a társaságát-"tipikus nő, aki szórakozik a pasikkal".



FUCKYEAHHHHH FÉRFI LOGIKA:D:D:D:D:D:D ezt tudom mondani.....

2014. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
javítás:FÉRFILOGIKA..
2014. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek igaza van,én is ezt látom és bizony képzeljétek el nem vagyok csúnya,adok magamra,a genetikámról nem tehetek.Csak javítani tudtam rajta,de így sem kellek senkinek,pedig a kortársaimmal ellentétben én tudok sokkal több dolgot,és itt gondolhatunk észre,tudásra,de főzésre,takarításra és még sorolhatnám mikre.

Azonban ez nem számít,mert külsőmre ránéznek majd eldobnak mint egy szemetet a kukába és elküldenek melegebb éghajlatra.A legtöbb ezt csinálja,és még beszélgetni sem akar,se megismerni mert minek is az persze.

Kérdező én ezt már akkor is tudtam,és hiába magyarázom nekik hogy nem kellene ennyire a külsőre terelni a figyelmet,de feleslegesen jártatom a szám úgy érzem.

Na nem baj,mindegyiknek mondom hogy majd nézze meg mikor egyedül marad és senkije nem lesz később.Akkor majd visszagondol ezekre,és akkor már jó lenne neki egy nem annyira külsőleg tökéletes pasi,csak akkor már késő lesz. :)

Én már úgy fogom fel ezt az egészet,hogyha valamelyik elküld,ő sokkal többet vesztett vele.És ez valóban így is van. :)

Szóval így 22 évesen,amikor még nem volt kapcsolatom hát röhögök rajtuk már.Majd lesz olyan aki engem is értékelni fog,ebben bízom.Ha meg nem,akkor meg egyedül is jól leszek,ha már idáig kibírtam és egyedül is mindent meg tudtam csinálni magamnak,illetve el tudtam intézni akkor ezután is menni fog. :)

Kivételek mindig vannak,ezt azért ne felejtsük el,csak annyira kevés hogy ők mindig foglaltak szinte.Úgy viszont nehéz,mert ugye ott is a válogatás megy. :)

22/F

2014. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Noydra ***** válasza:
100%

Látod kerdező? Egy számodra nem vonzó lánnyal volt szexuális kapcsolatod és tök véletlenül semmi jelentőséget nem sajátítasz neki.

Nem gondolod, hogy azért, mert krvára nem élvezted, mert undorodtál a partneredtől?


Tisztaszégyen komolyan mondom :D

Fiú voltam.

2014. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ma 12:30


Tökéletes válasz, ment a zöld ;)


L23

2014. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2%
smink nélkül a nők 98%-a egyébként is bűn ronda,szóval ez a külső alapján választás az ő szempontjukból érthetetlenebb.
2014. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
87%

Fontos a biológiai vonzalom, nem csak a nőknek, de a férfiaknak is. Itt párválasztásról beszélünk, aminek alapja a szex.


Akinek nem számít a külső sem pedig a szex, az nem párt keres magának, hanem barátot. Nem tudom, hogy a kérdés melyik kapcsolattípusra vonatkozik, de szerintem nem a barátságra.

2014. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
látom még mindig nem sikerült elszakadnia az emberiségnek az állatvilágtól.
2014. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!