Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milyen azoknak a nőknek akik népszerűek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Hogy az jó vagy rossz , gondolom ki hogy éli meg . Én nem vagyok népszerű , egyáltalán és ez nagyon rosszul tud esni , mert nem vagyok bányarém , sőt helyes az arcom és nem vagyok egy bálna sem , de piszkafa sem . Igénytelen sem vagyok , mégis nincs aki meg akarna ismerni vagy randira hívni . Volt egy rövidke kis időszakom ,mikor bekerültem egy társaságba és akkor ott egyszerre 3 palinak is bejöttem , de ez akkor volt és azóta sem . Egész eddigi életemben bántott ,mikor azoknak a lányoknak csapták a szelet akikkel voltam , szóval soha nem nekem , engem semmibe vettek . Nincs vonzerőm ,szexepilem , visszahúzódó vagyok nem tudom mi is a probléma . Látják rajtam ,hogy elégedetlen vagyok magammal vagy ilyesmi , aztán kell a fenének egy ilyen csaj ? Tudok nagyon jól kinézni , elegánsan , nőiesen hordok mindenféle stílusú öltözéket szóval fogalmam sincs miért van az ,hogy nem keltem fel az érdeklődést . :/ Mikor megnéznek páran az utcán , nyáron jó szerelésben az még nem elég , senki sem közeledik .

2014. jan. 17. 14:19
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
Muti képeeeeet ^^ lehet téged kereslek :)
2014. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg taszítás van a lényedben, és az emberek megérzik a negatívat.
2014. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korod? Ha 20 felett vagy írj és ismerkedünk.
2014. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem , itt nem akarok ismerkedni , csak nyafogok egy kicsit ,meg hátha valaki mond valami okosat . Nagyon tud ez nekem fájni , mikor rám nem nyomul senki de ,ha akár a,b vagy c -vel vagyok rájuk csorog a nyál . Lehet hogy valami nagyon csúnya nővel kellene csak mászkálnom ,hogy 50 x szebb legyek , de amilyen az én szerencsém akkor is ő lenne az érdekesebb . Most már humorizálok is , gyengén . :P Fú basszus utolért valami melankólia .


Köszi de nem rakok fel képet , és nem keresek a GYK-en pasit .

2014. jan. 17. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok, csak fiúba :D

Nem vagyok ronda, átlagos vagyok, kedves, és beszédpartnereim arcáról ítélve, vicces is vagyok, mégis csak olyan lányok foglalkoznak velem, akik nagyon nem tetszenek, vagy tetszenek, csinosak, csak túl ribisek.(Ribis alatt ezt értem: sok pasijuk volt, isznak, cigiznek, minden hétvégén buli)


Ha kikezdek egy átlagos alkatú, helyes csajjal, akiben még némi tartás is szorult, és nem részegen táncol hétvégenként, az tuti, hogy lekoptat...


Tehát nem tudom ha ez vigasztal, de nem vagy egyedül :D

2014. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem akarom ,hogy üldözzenek ,mint egyes barbi nőket , de annyira jó lenne végre jó nőnek érezni magam , hogy nem szarnak le .


Gondolom ,hogy igaz lehet hogy a viselkedésem ,kisugárzásom nem azt üzeni ,hogy érdemes velem foglalkozni ,mert van bennem hajlandóság , de csak aki könnyebb préda (vagy csak annak tűnik) vagy kihívóbb csak arra érdemes időt és energiát szentelni , ez a férfi ösztön , logika ?


Mert ,hogy mosolyogni kell meg ilyenek , sok nő nem mosolyog csak eléggé megmozgatja a pasik fantáziáját és érdekesebbek , ami meg a legviccesebb ,hogy állatira be is indulok és bevadulok ,ha már valakivel a szexig jutok , szóval nem tudom ,nem nézik ki belőlem ,hogy milyen is tudok lenni , és nem érdeklem őket vagy csak ahogy már mondták a lényem azt sugallja "kopj le " , "ne közelíts" .

2014. jan. 17. 14:42
 7/7 A kérdező kommentje:

2-es igazad lehet .


5-ös ,hát nem pont egyforma az esetünk , te azért bejössz csak nem annak a tipusnak akinek szeretnél . Remélem akad olyan lány amilyet szeretnél . Sok szerencsét . :)

2014. jan. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!