Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Miért vagytok azok? Túl nagyok az elvárásaitok a férfiakkal szemben (őszintén valld be, ha így van), vagy egyszerűen nem vesznek észre titeket valamiért?

Figyelt kérdés
Korod írd le sunamuna! :-)
2014. jan. 17. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy túl nagyok lennének az elvárásaim, bár ebben nem vagyok teljesen biztos. Észrevenni észrevesznek, szóval nem ez a gond. Nem tartom magam kifejezetten szépnek, inkább átlagosnak, aki próbálja kihozni magából a maximumot. Most is van olyan srác, akinek tetszem, és bepróbálkozok nálam, de ő pont a nagyképű, egoista típus, ami nekem sosem jött be.

18

2014. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok a legjobb barátomba és nem tudok másra pasiként nézni.
2014. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ejj, G, megint próbálkozol, próbálkozol?
2014. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elvárásaim nem mondom, hogy nincsenek (bár ne lennének!), de nem nagyok. Viszont abból a 0 férfiból, aki észrevesz még így is nehéz válogatni...
2014. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert kövér vagyok azért. Valamiért a legtöbb jó kinézetű pasiknak csak a vékony lányok kellenek. Persze kivételek mindíg akadnak, csak az ritka.
2014. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja és 18/l
2014. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Anelia válasza:
Engem eszrevesznek..... sajnos. Az utobbi 2-3 honapban rengeteg uzenetet, csokit, viragot kaptam, de nekem nem jonnek be a pasil. :/ bar a csajoktol kapnek ennyi mindent!
2014. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Anelia válasza:
16/l
2014. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!